Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

rekordy
rekordy
rekordy
Fryzura

4 rekordy światowe, w które trudno uwierzyć!

Dział

Broda super odporna, wąsy XXL, czy włosy nieskończenie długie... Zoom na najbardziej zadziwiające rekordy światowe, zarejestrowane w księdze Rekordów Guinnessa. Przekonasz się, że faktycznie są one zaskakujące!


Najdłuższe włosy na świecie : 17 metrów długości


Asha Mandela to prawdziwa Roszpunka w wersji rasta. Ta 47 letnia Amerykanka nosi dredy [Dredy, nowy trend?], które mierzą 17 metrów długości i ważą około 19 kg. Kobieta jest bardzo skoncentrowana na dbaniu o piękno swoich włosów, tygodniowo używa ona 2, 3 butelki szamponu. Włosy są dla niej jak „dzieci", dlatego nie ośmiela się ich obciąć nawet o centymetr.


Nawiększy ciężar podniesiony za pomocą brody : 63,80 kg


Litwin Antanas Kontrimas pobił rekord w czasie emisji programu " Rekorlar Dünyasi " w Turcji. Za pomocą swojej długiej i idealnie utrzymanej brody [Mężczyzna, jak pielęgnować długą brodę?], podniósł on kobietę ważącą 63,80 kg. Co oficjalnie czyni z niego mężczyznę z najbardziej odporną brodą na świecie!


Najwyższy irokez na świecie : 1,15 m.


Rekord ten należy do Kazuhiro Watanabe, Amerykanina japońskiego pochodzenia. Nosi on na głowie najwyższy na świecie, mierzący 1,15 m irokez. Ten nowojorski, 40-letni stylista zapuszczał włosy przez 15 lat. Dumny ze swojego irokeza XXL, wyjaśnia, że potrzebuje teraz dwóch godzin, opakowania żelu i tony lakieru, żeby fryzura się trzymała na powietrzu.


Najdłuższe wąsy na świecie :4.30 m


Hindus Ram Singh Chauhan nie golił swoich wąsów od 1970 roku. Dzisiaj, mierzą one 4.30 m długości. Każdego dnia dopieszcza wąsy dokładnie je czyszcząc i szczotkując, co zajmuje mu około 2 godzin. Dzięki swojemu rekordowi, Ram cieszy się dużą popularnością i występuje w wielu filmach w Bollywood.

Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ