Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

4 oznaki, że powinnaś obciąć włosy
4 oznaki, że powinnaś obciąć włosy
Pielęgnacja

4 oznaki, że powinnaś obciąć włosy

Dział
Nie lubisz obcinać włosów? A przecież na pewno dobrze im to zrobi! Odkryj 4 prawdziwe oznaki, że najwyższa pora skrócić twoje włosy.
 
- Twoje włosy się rozdwajają. To najważniejsza oznaka zniszczonych i niezdrowych końcówek. Jeśli się one rozdwajają, powinnaś zadziałać! Umów się na spotkanie u fryzjera, który podetnie ci włosy, by te były zdrowe.
 
- Twoje włosy są suche. Jeśli twoje włosy nie są lśniące i są szorstkie, powinnaś je podciąć. Zrób to wówczas gdy zauważysz, że twoje włosy szybko się łamią i nie działają na nie produkty pielęgnacyjne, nawet maski odżywiające, które bez przerwy stosujesz.
 
- Jeśli twoje włosy są zniszczone. Twoje włosy są cieńsze niż zwykle... Farbowanie, prostowanie lub klimat miały może na to wpływ. Powinnaś je odżywić, podcinając je. Nie musisz czekać na określoną porę roku czy okazję. Jeśli stwierdzisz, że są one w złym stanie, obetnij je.
 
- Po prostu masz ochotę obciąć włosy. Marzysz o krótkiej, modnej fryzurze? Zrób ją bez wahania! Musisz tylko wybrać fryzurę, która będzie ci pasować i będzie odpowiednia do rodzaju twoich włosów. Zobaczysz, nie będziesz tego żałować – ożywisz twoje włosy.
 
© Dr © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ