Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

4 modne fryzury na boba na wiosnę 2015
4 modne fryzury na boba na wiosnę 2015
Fryzura

4 modne fryzury na boba na wiosnę 2015

Dział
Bob jest przewodnią fryzurą w nowym sezonie. Odkryj jego 4 wersje, prezentowane na pokazie kolekcji wiosna-lato 2015 podczas Tygodnia Mody.
 
Bob z grzywką. Fryzura ta zaprezentowana została na pokazie Givenchy. Kończy się ona na wysokości uszu, tworząc efekt kuli wokół twarzy. Grzywka opada na oczy, skupiając uwagę na spojrzeniu. Jest ona długa i nadaje twojemu stylowi rock&rollowego charakteru. Zanim zacznie odrastać, zaczesz ją na bok, a będzie wyglądać jak kosmyk.
 
Bob w stylu wavy. Był on modny już zeszłej zimy, ale będzie również trendy tej wiosny. Tak, jak na pokazie Michaela Korsa, zarysuj przedziałek pośrodku głowy. Koniecznie zrób elastyczne i nieregularne loki, by otrzymać złudnie zaniedbany efekt. Pomyśl także o rozjaśnieniu włosów robiąc refleksy w tonach jaśniejszych niż twój naturalny kolor.
 
Cieniowany bob. Jest to krótki bob pełen charakteru, który sublimuje modelki z pokazu Fendi. Przedziałek na boku nadaje fryzurze objętości oraz ruchu. Włosy na długości są wyprostowane i bardzo pocieniowane, natomiast kark odkryty. Fryzura ta nada ci rockowego, dzikiego i zbuntowanego charakteru. Niemniej jednak, nie powinnaś jej czesać, jeśli masz cienkie włosy, ponieważ wówczas pozbawione będą one objętości.
 
Bob zaczesany do tyłu. Zrób efekt wet look na połowie długości włosów, by wyglądać oryginalnie! Tak, jak na pokazie Josie Natorie, zaczesz wszystkie włosy do tyłu. Nałóż na ich nasadę produkt Design Gel, a resztę włosów pozostaw naturalną. Na koniec, spryskaj fryzurę lakierem. Doskonale będziesz wyglądać podczas twojego wieczornego wyjścia.
 
© PixelFormula, Pokaz Michael Kors, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ