Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Pielęgnacja
Pielęgnacja

3 wskazówki ułatwiające ułożenie niesfornych włosów

Nie wiesz już co robić, żeby ujarzmić nieposłuszne włosy? Poznaj porady naszego eksperta, które ułatwią opanowanie fryzury na co dzień.

Produkty stylizujące

Niesforne włosy można zdyscyplinować na wiele sposobów. „Przed uczesaniem, warto użyć produktów pielęgnacyjnych, takich jak Brush Cream czy Perfect Liss [ Nowość: Perfect Liss Urban Style]. Są one doskonałe do przygotowania włosów, nadania im pożądanego kształtu i opanowania ich. Do wykończenia fryzury użyj lakieru Design Spray. Niewielką ilość produktu należy nanieść równomiernie na włosy, szczególnie na końcówki. W ten sposób zostaną ujarzmione na wiele godzin".
Do włosów kędzierzawych lub kręconych, używa się tych samych produktów, co przy włosach gładkich. „Możesz oczywiście używać produktów przeznaczonych dla twojego rodzaju włosów, takich jak pianka Design Mousse. Pozwala ona świetnie podkreślić loki. Jedyna różnica polega na technice, którą należy przyjąć , aby zapobiec puszeniu się włosów [Jak wyeliminować puszące się włosy]. Należy unikać posługiwania się szczotką czy grzebieniem. W ten sposób zachowasz piękne loki. Układaj więc włosy dłońmi, delikatnie wygładzając ich powierzchnię."


Rytuały w pielęgnacji włosów


Z reguły, jeżeli włosy są łamliwe i kruche, mają również tendencje do puszenia się. „Warto pomyśleć o zadbaniu o włosy za pomocą środków pielęgnacyjnych przeznaczonych do włosów w zależności od ich rodzaju. [Jakich środków pielęgnacyjnych używać w zależności od rodzaju włosów?]. Celem jest ich wzmocnienie na całej długości. O wiele łatwiej jest je uczesać, jeżeli są sprężyste i dobrze odżywione."
„Puszenie się włosów pojawia się najczęściej wtedy, kiedy są wysuszone. Dlatego należy unikać urządzeń nadmiernie wysuszających włosy."
Luis Faria


Upinanie włosów


Wiele fryzur ułatwia ujarzmienie włosów niesfornych. Na przykład takie, które tworzy się za pomocą żelu nakładanego u nasady głowy. Niewielkim wysiłkiem i używając odpowiednich produktów sprawisz, że niesforne kosmyki znikną. Koński ogon, kok tancerki czy korona – od ciebie należy wybór odpowiedniego upięcia.

Facebook
Pinterest
Twitter

Sprawdź również ….

Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy
Fryzura
Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy

Wraz z  nadejściem wiosny zaczyna się sezon festiwali muzycznych. Celebryci często korzystają z tej okazji, by zmienić diametralnie swój wygląd i, przede wszystkim, fryzurę! Na Caochella,...

Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?
Fryzura
Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?

Niektóre kobiety skarżą się na brak objętości włosów, szczególnie wtedy, gdy noszą efekt wavy. Na szczęście, istnieją na to rozwiązania. Odkryj propozycje ekspertów.   Pierwszym rozwiązaniem...

Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty
Fryzura
Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty

Ta oryginalna fryzura idealnie pasuje kobietom, lubiącym ekstrawagancki styl! Jedynym warunkiem są długie i grube włosy. Cienkie włosy nie będą się tak dobrze trzymać i rezultat nie będzie...

Przejdź z brązu na blond
Farbowanie
Przejdź z brązu na blond

Z reguły przejście z brązu na blond jest skomplikowanym zabiegiem fryzjerskim, jeżeli nie jest dobrze przygotowane. Jest to koloryzacja, która szczególnie osłabia włosy. Chcąc uzyskać pożądany...

Więcej aktualności

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź