Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Pielęgnacja
Pielęgnacja
Pielęgnacja
Fryzura

3 wskazówki ułatwiające ułożenie niesfornych włosów

Dział

Nie wiesz już co robić, żeby ujarzmić nieposłuszne włosy? Poznaj porady naszego eksperta, które ułatwią opanowanie fryzury na co dzień.

Produkty stylizujące

Niesforne włosy można zdyscyplinować na wiele sposobów. „Przed uczesaniem, warto użyć produktów pielęgnacyjnych, takich jak Brush Cream czy Perfect Liss [ Nowość: Perfect Liss Urban Style]. Są one doskonałe do przygotowania włosów, nadania im pożądanego kształtu i opanowania ich. Do wykończenia fryzury użyj lakieru Design Spray. Niewielką ilość produktu należy nanieść równomiernie na włosy, szczególnie na końcówki. W ten sposób zostaną ujarzmione na wiele godzin".
Do włosów kędzierzawych lub kręconych, używa się tych samych produktów, co przy włosach gładkich. „Możesz oczywiście używać produktów przeznaczonych dla twojego rodzaju włosów, takich jak pianka Design Mousse. Pozwala ona świetnie podkreślić loki. Jedyna różnica polega na technice, którą należy przyjąć , aby zapobiec puszeniu się włosów [Jak wyeliminować puszące się włosy]. Należy unikać posługiwania się szczotką czy grzebieniem. W ten sposób zachowasz piękne loki. Układaj więc włosy dłońmi, delikatnie wygładzając ich powierzchnię."


Rytuały w pielęgnacji włosów


Z reguły, jeżeli włosy są łamliwe i kruche, mają również tendencje do puszenia się. „Warto pomyśleć o zadbaniu o włosy za pomocą środków pielęgnacyjnych przeznaczonych do włosów w zależności od ich rodzaju. [Jakich środków pielęgnacyjnych używać w zależności od rodzaju włosów?]. Celem jest ich wzmocnienie na całej długości. O wiele łatwiej jest je uczesać, jeżeli są sprężyste i dobrze odżywione."
„Puszenie się włosów pojawia się najczęściej wtedy, kiedy są wysuszone. Dlatego należy unikać urządzeń nadmiernie wysuszających włosy."
Luis Faria


Upinanie włosów


Wiele fryzur ułatwia ujarzmienie włosów niesfornych. Na przykład takie, które tworzy się za pomocą żelu nakładanego u nasady głowy. Niewielkim wysiłkiem i używając odpowiednich produktów sprawisz, że niesforne kosmyki znikną. Koński ogon, kok tancerki czy korona – od ciebie należy wybór odpowiedniego upięcia.

Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ