Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

3 warkocze na lato 2013
3 warkocze na lato 2013
3 warkocze na lato 2013
Fryzura

3 warkocze na lato 2013

Dział
Warkocz to nieodzowna fryzura na letnie dni występująca pod najróżniejszymi postaciami. Zapoznaj się z naszym przewodnikiem, w którym prezentujemy ci najmodniejsze trendy tego lata.
 
Mini warkocz afrykański. Zauważyliśmy go na pokazie Hervé Légera. Mini warkocz afrykański jest niezwykle dyskretny i wygląda schludnie. Ta wersja warkocza będzie idealna zarówno dla osób ostrzyżonych na krótko, jak i dla tych z długimi włosami. Przedziałek znajduje się na boku, włosy są idealnie gładkie, a warkocz znajduje się po przeciwległej stronie przedziałka. Warkocz jest ulizany i zaczyna się na wysokości skroni, jest zapleciony tuż przy głowie i dochodzi aż za ucho.
 
Warkocz opaska. Idealny dla osób o długich włosach, które będą mogły wykonać go z własnych włosów. Zrób poprzeczny przedziałek lekko nad czołem i zbierz włosy wydzielone do przodu. Resztę włosów zaczesz do tyłu. Zapleć włosy znajdujące się z przodu, zaczynając na wysokości ucha, przechodząc nad czołem, aż do przeciwległego boku. Upnij warkocza na wysokości karku i przystąp do modelowania pozostałej części fryzury. Możesz pozostawić swoje włosy rozpuszczone lub też spiąć je w kucyka – wybór należy do ciebie.
 
Warkocz z dwóch pasm. Lub po prostu – warkocz lina. Warkocz ten splatany jest jedynie z dwóch pasm włosów, które skręcane są wokół ich własnej osi. Najlepiej jest zacząć splatanie warkocza stosunkowo wysoko, wykonując rodzaj dobieranego warkocza. Aby zapleść włosy, skręć dwa pasma włosów wokół ich własnej osi i skrzyżuj je. Schodź coraz niżej, a następnie zwiąż włosy na wysokości karku. Końcówki włosów również powinny być skręcone. Aby warkocz nabrał objętości, nałóż na mokre włosy piankę do stylizacji, która pokryje włókna włosowe i nada im odpowiednią teksturę.
 
© Pixelformula / Pokaz Hervé Léger prêt-à porter, Wiosna-Lato 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ