Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

3 sposoby noszenia opaski wiosną
3 sposoby noszenia opaski wiosną
Trendy i styl

3 sposoby noszenia opaski wiosną

Dział
Opaska jest doskonałym dodatkiem na wiosnę. Pozwala ona wystylizować fryzurę w zaledwie 5 minut. Odkryj 3 sposoby szybkiego zakładania opaski.
 
Opaska na włosach o dużej objętości. Wyglądaj jak baby-doll z lat 60! Załóż kolorową opaskę, by nadać swojemu stylowi świeżości. Noś ją na związanych lub rozpuszczonych włosach, w zależności od tego, jak masz na to ochotę. Jedyny szczegół, którego musisz przestrzegać, jest czubek głowy – powinien być on zaokrąglony, by otrzymać efekt objętości XXL. Aby to uzyskać, natapiruj włosy u nasady, czesząc je w kierunku przeciwnym do cebulek, a następnie spryskaj fryzurę lakierem.
 
Włosy zaplecione na opaskę. Uczesz tę modną fryzurę w stylu bohemy. Umieść opaskę na głowie i owiń ją włosami. Przypnij je stopniowo za pomocą płaskich wsuwek oraz lakieru. Zaopatrz się w cienki dodatek, by ułatwić czesanie. Jeśli masz długie włosy, uczesz niski kok na wysokości karku w stylu zainspirowanym szalonymi latami 20.
 
Opaska na długiej grzywce. Załóż opaskę na rozpuszczone włosy z grzywką opadającą na oczy. Dzięki tej stylizacji, będziesz wyglądać modnie! Ta kobieca opaska w stylu retro wysublimuje twój styl. Przede wszystkim, wybierz szeroki model, by była widoczna na głowie.
 
© PixelFormula, Pokaz Lena Hoschek, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ