Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

3 sposoby noszenia fryzury w stylu Pixie
3 sposoby noszenia fryzury w stylu Pixie
Fryzura

3 sposoby noszenia fryzury w stylu Pixie

Dział
Zwykle Pixie zaliczana jest do krótkich letnich fryzur. Niemniej jednak, nawet jesienią jest modna. Ta fryzura na chłopczycę uwydatnia rysy twarzy i odsłania ją. Koniecznie musisz ją zrobić! Odkryj 3 sposoby noszenia jej.
 
Pixie w stylu retro. Jeśli myślisz o zrobieniu fryzury w stylu Pixie, zainspiruj się latami 60 i 70. Pamiętasz? Twiggy miała doskonałą krótką fryzurę! Nosiła ona przedziałek na boku, ale ty powinnaś zarysować go pośrodku głowy. Podczas wizyty u fryzjera, poproś go o zrobienie fryzury typu kula i o pozostawienie dwóch kosmyków odrobinę dłuższych, by opadały na twarz. Czasem będziesz mogła je pozostawić luźno, a innym razem zaczesać za uszy. Masz szczęście, że fryzurę tę możesz nosić na różne sposoby!
 
Pixie w stylu glamour. Owszem, krótkie włosy mogą być równie glamour, jak i długie! Dowód: wiele hollywódzkich gwiazd ostatnio je obcięła. Noś krótkie fryzury pod warunkiem, że codziennie będziesz je pielęgnować. Włosy muszą lśnić i być wystylizowane do perfekcji! Zarysuj przedziałek na boku i zaczesz włosy na przeciwną stronę. Sama zdecyduj, czy wolisz pozostawić kosmyk luźno czy też utrwalić fryzurę za pomocą produktu do modelowania fryzury. Kosmyk w stylu retro czy kosmyk za uchem – zmieniaj wersje każdego dnia.
 
Pixie w rockowym stylu. W tym przypadku, włosy muszą mieć odpowiednią długość, nawet, jeśli pragniesz zrobić fryzurę w stylu Pixie. Podczas wizyty u fryzjera, poproś go, by nie obcinał włosów za krótko. Zaopatrz się w wosk lub żel, dzięki którym zaczeszesz włosy do tyłu i stworzysz fryzurę typu banan, taką, jaką nosił Elvis. Nie tylko kosmyk musi być wystylizowany. Reszta włosów również powinna lśnić lub być matowa, w według twojego życzenia. Fryzurę tę musisz codziennie pielęgnować, by była doskonała. Regularnie będziesz musiała chodzić do salonu, by twoje włosy perfekcyjnie wyglądały.
 
© Pixelformula / Pokaz Celine prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ