Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

3 sposoby noszenia fryzury na chłopczycę
3 sposoby noszenia fryzury na chłopczycę
Fryzura

3 sposoby noszenia fryzury na chłopczycę

Dział
Fryzury na chłopczycę stały się modne wraz z powrotem z wakacji 2013. Krótkie, precyzyjnie ostrzyżone włosy pozwalają ci zmieniać fryzurę każdego dnia. Krótkie włosy nie muszą oznaczać ograniczenia wyobraźni! Oto 3 sposoby noszenia fryzury na chłopczycę w nadchodzących miesiącach.
 
Fryzura na chłopczycę, wersja rozczochrana. Aby zrobić taką fryzurę, ważne jest, by zostawić długie włosy na przodzie. Ta rockowa i nowoczesna fryzura łączy aspekt zaniedbania z dziewczęcym charakterem. Jako że włosy po bokach są krótkie, muszą pozostać trochę dłuższe na górze. Pozwoli ci to ułożyć włosy z przodu z pomocą produktu stylizującego. Połączenie mody na krótkie obcięcie z efektem wet-look to fryzura zimy 2013. Aby ją zrobić, nałóż trochę żelu i poczochraj włosy. Zwracaj uwagę na każdy kosmyk i układaj go z precyzją, nawet jeśli nie jest to widoczne na pierwszy rzut oka.
 
Fryzura na chłopczycę, wersja grzeczna. Czasami wystarczy zrobić przedziałek na prawym boku, aby nadać wygląd małej, grzecznej dziewczynki. Fryzura na chłopczycę jest często uważana za buntowniczą. Niemniej jednak, nadaje się jej też grzeczny i konwencjnalny charakter. Należy pozostawić włosy z przodu, nawet jeśli z boku włosy są krótsze. Po zrobieniu przedziałka na boku, zaczesz włosy w drugą stronę. Myślisz, że twojej fryzurze brakuje kobiecości? Dobierz do fryzury kilka akcesoriów, takich jak kobiece spinki czy opaska w stylu bohemy.
 
Fryzura na chłopczycę, wersja rock. Wciąż słyszysz, że mówi się o stylu rockabilly? Nie tylko widać go na głowach mężczyzn, ale również na głowach kobiet, noszących fryzurę na chłopczycę. Dzięki tapirowi, który jest perfekcyjnie zrobiony, fryzura ta jest idealnym rozwiązaniem, jeśli chcesz nadać włosom objętości. Gdy pójdziesz do salonu, zwróć uwagę na to, by twój kark był odsłonięty, a reszta włosów była wystarczająco długa, by zrobić tapir. Aby fryzura ta wytrzymała cały dzień, wybierz przednie kosmyki i natapiruj włosy na środku głowy. Zaczesz natapirowane pasma włosów do tyłu, a na koniec spryskaj je lakierem.
 
© Pixelformula / Pokaz Lanvin prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ