Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

3 sposoby noszenia efektu wet look zimą
3 sposoby noszenia efektu wet look zimą
Fryzura

3 sposoby noszenia efektu wet look zimą

Dział
Myślisz, że efekt wet look zarezerwowany jest wyłącznie na letni sezon? Wcale nie! Podczas ostatnich Fashion Week'ów, dla projektantów był to największy trend tej zimy. Zoom na 3 sposoby noszenia efektu wet look! 
 
Szykowna wersja. Uczesz kok w stylu wet look. Aby go zrobić, zaczesz włosy do tyłu, a następnie nałóż na nie odrobinę żelu. Jeśli nie chcesz, by twoje włosy były zbyt ulizane, nie wahaj się ich lekko natapirować u nasady. Zwiąż włosy w kok tancerki, by wyglądać elegancko i nowocześnie.
 
Codzienna wersja. Zrób efekt "wet and dry". To najlepsze rozwiązanie dla kobiet, które nie chcą nosić mokrych włosów. Koncept? Nałóż żel na włosy u nasady, byś wyglądała, jakbyś wyszła z wody. Niemniej jednak, włosy na długości i końcówki powinny pozostać naturalne. Fryzurę tę możesz nosić na każdą okazję. Będziesz prezentować luźny, ale dopracowany styl.
 
Kobieca wersja. Nałóż żel na rozpuszczone włosy, by wyglądały na mokre. Na karku włosy powinny być ulizane i ustruktruryzowane, dzięki wyraźnie zarysowanemu, głębokiemu przedziałkowi. Dobierz do fryzury makijaż, mocno malując oczy i ubierz twoją ulubioną małą czarną, by lśnić podczas nocnych imprez.
 
© Pixelformula / Pokaz Cédric Charlier prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ