Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

3 sposoby na to, by włosy się nie przetłuszczały
3 sposoby na to, by włosy się nie przetłuszczały
Pielęgnacja

3 sposoby na to, by włosy się nie przetłuszczały

Dział
Nie podoba ci się to, że twoje włosy się przetłuszczają? Odkryj 3 sposoby na to, by twoje włosy były lekkie i zdrowe.
 
1. Zaopatrz się w odpowiednie produkty pielęgnacyjne. Produkty bogate w miękkie formuły bez olejku stworzone są dla ciebie. Używając ich, twoje włosy nie będą się przetłuszczać i przeciążać. Szampon oczyszczający także jest obowiązkowym produktem, który usunie nadmiar sebum.
 
2. Myj włosy w odpowiednich odstępach czasu. Im bardziej myjesz włosy, tym bardziej stymulujesz gruczoły łojowe, z powodu których włosy się przetłuszczają. Myj włosy dwa do trzech razy w tygodniu. Delikatnie masuj głowę, by nie uwrażliwić gruczołów, a następnie spłucz ją letnią wodą. Zaopatrz się także w suchy szampon! Aby nie myć włosów zbyt często, może on doskonale zastąpić szampon. Dzięki niemu, twoje włosy będą świeże od rana do wieczora. Będziesz mogła nim odświeżyć włosy w każdym momencie dnia.
 
3. Unikaj nadmiernych ruchów. Po uczesaniu, nie dotykaj już włosów! W przeciwnym razie, gruczoły łojowe wydzielać będą sebum i sprawią, że uzyskasz ten nieestetyczny efekt! Wysusz włosy naturalnym powietrzem, by zmniejszyć używanie urządzeń grzejących i poświęć odrobinę czasu na ich rozczesanie. Unikaj także akcesoriów (czapka, kapelusz, czapka z daszkiem...), by twoje włosy się nie przetłuszczały.
 
© PixelFormula, Pokaz Jean Pierre Azede, prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ