Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

3 sposoby na rozczesanie kołtunów, gdy chcę zrobić kucyk
3 sposoby na rozczesanie kołtunów, gdy chcę zrobić kucyk
Fryzura

3 sposoby na rozczesanie kołtunów, gdy chcę zrobić kucyk

Dział
Kucyk należy do fryzur, które nigdy nie wychodzą z mody. Zimą 2014 roku, powinien on być uczesany na czubku głowy i doskonale ulizany. Koniec z kołtunami! Jakie są sposoby na rozczesanie małych loczków, które pojawiają się u nasady włosów? Odkryj 3 rozwiązania na pozbycie się kołtunów.
 
Szampon nawilżający. Kołtuny najczęściej występują w przypadku suchych włosów. Należy więc o nie dbać, używając odpowiednich produktów. W tym przypadku, szampon Odżywienie i Miękkość jest idealny. Jego formuła nawilżająca sprawia, że włókna włosów się nie wysuszają, dzięki czemu są one lśniące, miękkie i pachnące. Koniec z kołtunami na twoich naprawionych i nawilżonych włosach!
 
Serum. Trudno jest się całkowicie pozbyć kołtunów, ale można zmniejszyć ich ilość oraz je ukryć! Nutri Serum stosuje się każdego dnia. Nie tylko nawilża on włosy u nasady, ale również układa je. Nałóż produkt na zwilżone włosy, zanim je rozczeszesz. Zwróć uwagę na to, by dobrze go rozprowadzić na włosach. Wówczas nie będą one wyglądać, jakby były sztywne lub się przetłuszczały.
 
Lakier. Żele i inne woski do włosów nie uliżą twoich kołtunów (sprawiają one, że włosy są ciężkie i się wysuszają). Możesz ewentualnie użyć lakieru. Niemniej jednak, nie nadużywaj go! Spryskaj włosy odpowiednią ilością produktu. Nałóż Fix Ultime na grzebień i rozczesz włosy, zanim uczeszesz kucyk. Właśnie pozbyłaś się kołtunów!
 
© Pixelformula / Pokaz Byblos prêt-à-porter, Jesień-Zima 2010-2011 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ