Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

3 sposoby na ożywienie koloru brąz w sezonie letnim
3 sposoby na ożywienie koloru brąz w sezonie letnim
Włosy ciemne

3 sposoby na ożywienie koloru brąz w sezonie letnim

Dział
Latem, na głowach kobiet najczęściej widnieje kolor blond. Słońce rozjaśnia włosy, nadając im jaśniejszych refleksów. Niemniej jednak, brunetki również powinny wiedzieć, jak dbać o włosy w sezonie letnim. Oto 3 najważniejsze sposoby.
 
Przed wakacjami udaj się do salonu. Czy masz naturalne brąz włosy czy też nie, warto udać do salonu, by podciąć końcówki i dowiedzieć się, co fryzjer myśli o twoim kolorze. Może ci on doradzić pofarbowanie włosów lub też nałożenie produktu Gloss, który nada twoim włosom połysku. Bez względu na jego rady, lepiej zrobić je przed wakacjami i zanim narazisz włosy na kontakt ze słońcem, solą i morzem.
 
Chroń włosy podczas wakacji. Farbowałaś włosy tuż przed wakacjami? Uważaj, by nie zmieniły koloru pod wpływem słońca, morza lub chloru! Podczas wakacji chroń swoje brązowe włosy. Idealnym sposobem na ich ochronę jest produkt Sun Therapy. Wystarczy, że spryskasz włosy lakierem, a będą ożywione i błyszczące do końca wakacji. Każda kobieta będzie zazdrościć ci koloru.
 
Używaj odpowiednich produktów pielęgnacyjnych. Latem zaopatrz się w gamę produktów pielęgnacyjnych, które ożywią twój brązowy kolor, oraz w te, które nawilżą twoje włosy. Aby kolor był pełen połysku, nie powinnaś używać wciąż tych samych produktów. Należy je zmieniać! Na przemian stosuj szampon gamy Color Therapy oraz szampon Hydra Therapy, by twój brąz był równie błyszczący w sierpniu, jak w czerwcu.
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ