Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

3 sekrety lśniących włosów
3 sekrety lśniących włosów
Pielęgnacja

3 sekrety lśniących włosów

Dział
Dzięki radom naszego eksperta, pożegnaj się z matowymi włosami! Odkryj, co powinnaś zrobić, by twoje włosy były pełne połysku.
 
Regularna pielęgnacja jest niezbędna, by twoje włosy były lśniące. "Aby otrzymać taki rezultat, powinnaś je nawilżać. Szampon jest podstawowym produktem, dzięki któremu uzyskają one blask. Z reguły zawiera on silikon, którego zadaniem jest nadanie im połysku. Produkty gamy Oil Therapy są doskonałym rozwiązaniem, jeśli chcesz uzyskać ten efekt. Bogate są one w keratynę, dogłębnie odżywiają one włosy i sprawiają, że są one giętkie i lśniące każdego dnia. Co więcej, dzięki nim, nie będą się one przetłuszczać".
 
Produkty do stylizacji również mogą nadać twoim włosom połysku. "Po uczesaniu fryzury, spryskaj ją lakierem Shine Spray z odległości co najmniej 20 cm. Wówczas, twoje włosy będą świeże, będą ładnie pachnieć i będą bardziej lśniące niż kiedykolwiek. Istnieją również starodawne techniki, jak np. płukanie włosów zimną wodą".
 
Nasza rada. Myślałaś już o lśniących refleksach? Zrób je u fryzjera. Na co dzień, powinnaś pielęgnować włosy specjalnymi produktami pielęgnacyjnymi, by efekt długo był widoczny.
 
©PixelFormula, Pokaz Atsuro Tayama, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ