Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

3 rzeczy, o których powinnas wiedzie ć, zanim przed łu żysz w łosy
3 rzeczy, o których powinnas wiedzieć, zanim przedłużysz włosy
3 rzeczy, o których powinnas wiedzieć, zanim przedłużysz włosy
Fryzura

3 rzeczy, o których powinnaś wiedzieć, zanim przedłużysz włosy

Dział
Marzysz o dłuższych włosach i jesteś gotowa na to, by je przedłużyć? Odkryj nasze rady, by osiągnąć pożądany rezultat.
 
Wybierz najbardziej odpowiednią dla ciebie technikę. Możesz doczepić włosy "na ciepło". Za pomocą keratyny i gorącej klamry, fryzjer nałoży jeden kosmyk na drugi. Jest to najbardziej trwała metoda, która może trzymać aż do 6 miesięcy. Kolejną techniką jest doczepianie włosów "na zimno". Kosmyki umocowane są dzięki kawałkowi metalu, który przyczepiony jest do włosów u nasady. Ostatnim sposobem są klipsy, które bardzo łatwo się zakłada. Możesz je zakładać i zdejmować, kiedy tylko zechcesz. Twoje włosy nie są narażone na żadne ryzyko, o ile techniki te stosowane są w odpowiedni sposób.
 
Doczep naturalne włosy. Twój cel to idealny rezultat! Im lepszej jakości będą twoje doczepiane włosy, tym bardziej wtopią się one w resztę fryzury. Możesz je pofarbować i używać przez długi czas pod warunkiem, że będziesz je odpowiednio pielęgnować. Pomyśl więc o tym, by stosować te same produkty, co na co dzień (szampon, odżywkę, maskę). Każdego ranka, systematycznie szczotkuj włosy przed uczesaniem fryzury.
 
Umów się na wizytę w salonie. Jest to podstawa do tego, by efekt był udany. Nie przedłużaj włosów w domu. Twój fryzjer zapewni ci doskonały rezultat. Potrafi on zastosować każdą technikę i wybrać odpowiednią ilość kosmyków, kolor oraz długość, które będą stanowić bazę dla twojej nowej fryzury. Może on także zdjąć doczepiane włosy... tylko on zrobi to tak, by nie narazić ich na niebezpieczeństwo.
 
© Fotolia / Alen D
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ