Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

3 rzeczy, które wolno kobietom o krótkich włosach
3 rzeczy, które wolno kobietom o krótkich włosach
Fryzura

3 rzeczy, które wolno kobietom o krótkich włosach

Dział
Nosisz krótką fryzurę? Nie dość, że jest ona modna i trendy, pozazdrości ci jej każda kobieta, nosząca włosy długości XXL!
 
Późniejsze wstawanie z łóżka! Owszem, jeśli masz krótkie włosy, uczeszesz je w zaledwie 5 minut. Dzięki temu, możesz dłużej pospać! Po przebudzeniu, nie musisz się stresować – nałóż na suche lub zwilżone włosy produkt modelujący. Co więcej, możesz zmieniać style w zależności od twoich zachcianek. Zaczesz włosy do tyłu, nałóż na nie odrobinę żelu... i ulizana, modna fryzura jest gotowa. Inna możliwość – pozostaw włosy naturalne, bez względu na to, czy są proste, kręcone czy falowane i noś rockowy, chłopięcy lub luźny styl.
 
Zrób elegancki makijaż! W kwestii makijażu, wszystkie chwyty są dozwolone lub prawie! Sarnie oczy, ciemne spojrzenie, czerwone usta w stylu glamour... To doskonała okazja, byś wyglądała kobieco i wysublimowała twarz oraz krótkie włosy. Spieszysz się do pracy? Równomiernie rozprowadź podkład, pomaluj oczy maskarą, a usta ulubioną szminką. Nawet, jeśli wybierzesz make-up w kolorach nude, dopracuj swoją stylizację, np. czesząc fryzurę na chłopczycę.
 
Załóż akcesoria XXL! Jednym z największych atutów twojej krótkiej fryzury jest podkreślenie sylwetki. Jako że twoja szyja, kark i dekolt są odsłonięte, możesz założyć różne akcesoria! Fantazyjne kolczyki, koła XXL lub naszyjnik – odważ się spersonalizować twój styl i wyglądać modniej niż zwykle.
 
© PixelFormula, Pokaz, prêt-à-porter Damir Doma, Wiosna-Lato 2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ