Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

3 rzeczy, które powinnaś wiedzieć o szamponie Curl Therapy
3 rzeczy, które powinnaś wiedzieć o szamponie Curl Therapy
Pielęgnacja

3 rzeczy, które powinnaś wiedzieć o szamponie Curl Therapy

Dział
Zoom na ostatni produkt gamy Curl Therapy! Odkryj szampon, który sprawi, że twoje kręcone włosy będą piękne. Na pewno wpisze się on na twoją listę must-have!
 
Szampon ten jest bogaty w witaminy, takie jak kwas pantotenowy (witamina B5) lub magnez (witamina B6) oraz w czynniki wzmacniające i odnawiające. Wzmacnia on włókna włosów i dogłębnie je odżywia. Wówczas, twoje włosy stają się silniejsze, lśniące i pełne blasku. Co więcej, uwydatnia on kształty i objętość loków. Dzięki niemu, są one zaokrąglone. Szampon nawilża twoje suche włosy i ułatwi ich rozczesywanie. Stosuj go, bez względu na rodzaj loków, ponieważ można go także używać do falowanych włosów.
 
Ta formuła bez sylikonu i parabenów ma lekki i świeży zapach, który towarzyszyć ci będzie przez cały dzień. Płynna i nietłusta konsystencja szamponu przekształca się podczas mycia głowy w ogromną pianę. To idealny moment, by masować skórę głowy w celu zoptymalizowania działania szamponu. Stosuj go maksymalnie 2-3 razy w tygodniu i zaopatrz się w produkt bez spłukiwania Loki i Objętość, by twoja fryzura zawsze była piękna.
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ