Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

3 romantyczne fryzury na sezon wiosna-lato 2013
3 romantyczne fryzury na sezon wiosna-lato 2013
3 romantyczne fryzury na sezon wiosna-lato 2013
Fryzura

3 romantyczne fryzury na sezon wiosna-lato 2013

Dział
Kiedy dni stają się coraz bardziej pogodne, ty też miałabyś ochotę skończyć z uporządkowanymi i surowymi fryzurami i wykonać zwiewną fryzurę w stylu bohemy. Jednym słowem, chciałabyś wprowadzić do swojej stylizacji włosów więcej romantyzmu… Oto 3 pomysły modnych, romantycznych fryzur na lato!
 
Falowane włosy. Po sukcesie z ostatniego lata, fryzura z falowanymi włosami na nowo będzie wielkim hitem tego sezonu. Twoje włosy będą zwiewne i pełne objętości, stwarzając wrażenie artystycznego nieładu. Jesteś fanką falowanych włosów? Istnieją dwa sposoby na to, aby wykonać śliczne loki na włosach. Możesz skorzystać z ekskluzywnej usługi wavy w salonach Jean Louis David, dzięki której utrzymasz fale na włosach od 4 do 6 tygodni. Możesz też je wymodelować za pomocą lokówki o szerokiej średnicy.
 
Ozdobna opaska. Na pokazie Blugirl, fryzury modelek są bardzo naturalne, z lekko zmierzwionymi, rozpuszczonymi włosami. Najważniejszym detalem tego pokazu jest jednak ozdobna opaska utrzymana w szykownym stylu bohemy. Chcąc uzyskać podobną stylizację, nałóż na wilgotne włosy piankę, a następnie wysusz je na wolnym powietrzu układając je palcami. Nałóż opaskę w poprzek na czoło tak, by znalazła się mniej więcej na linii włosów.
 
Zmierzwiony warkocz. W tym sezonie wiosna-lato 2013, warkocze na nowo będą w sercu trendów. Zmierzwiony warkocz to iście romantyczna fryzura. Nadaj włosom teksturę nakładając na nie piankę, a następnie wysusz je układając je palcami, tak by były zwiewne. Rozczesz je, zaczesz na bok i rozpocznij splatanie swojego warkocza! Nie ściskaj go zbyt mocno, aby zachował swój zmierzwiony charakter.
 
© Pixelformula / Défilé Blugirl prêt-à-porter, Printemps-Été 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ