Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

3 pytania, które powinnaś sobie zadać, zanim radykalnie zmienisz kolor włosów
3 pytania, które powinnaś sobie zadać, zanim radykalnie zmienisz kolor włosów
Farbowanie

3 pytania, które powinnaś sobie zadać, zanim radykalnie zmienisz kolor włosów

Dział
Zdecydowałaś się – tej wiosny, przejdziesz metamorfozę. Radykalnie zmienisz kolor włosów! Odkryj, o czym powinnaś wiedzieć, by spokojnie przejść przez ten etap.
 
Czy moje włosy są zdrowe? Zanim zdobędziesz się na taką zmianę, twoje włosy powinny być w 100% zdrowe – ani zniszczone, ani uwrażliwione, ani suche. Przemiana chemiczna, którą twoje włosy przejdą, może pogorszyć ich stan. Jeśli są one odporne, otrzymasz piękny, lśniący kolor i będziesz miała satynowe włosy pełne połysku.
 
Czy będę się z tym dobrze czuć? Chcesz zmienić kolor włosów z jasnego kasztanu na platynowy blond, z czekolady na czarny heban lub z irlandzkiego rudego na kasztan... Nie ma problemu! Jedyną, złotą regułą, której powinnaś przestrzegać, jest wybór koloru, który uwydatni twoją karnację. Przede wszystkim, nie farbuj brwi. Wybierz odcień, który pasować będzie na każdą okazję (do pracy, na wieczorne wyjście, na rozmowy kwalfikacyjne...) i który ci się nie znudzi po kilku dniach.
 
Czy jestem gotowa na to, by pielęgnować kolor? Twój nowy kolor będzie wymagał większej uwagi, by był lśniący. Regularne zabiegi pielęgnacyjne będą obowiązkowe. Koniecznie zaopatrz się w produkty gamy Color Therapy. Składaj także wizyty u fryzjera co 3 miesiące, by uwydatnić połysk i by twoje włosy wciąż wyglądały pięknie.
 
© PixelFormula, Pokaz Irfe, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ