Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

3 produkty stylizujące, dzięki którym twoje włosy będą lśnić podczas świąt
3 produkty stylizujące, dzięki którym twoje włosy będą lśnić podczas świąt
Trendy i styl

3 produkty stylizujące, dzięki którym twoje włosy będą lśnić podczas świąt

Dział
Wraz ze zbliżającym się Nowym Rokiem, niektóre kobiety wolą klasyczne fryzury, którym dodadzą odrobinę oryginalności. W tym roku, 31 grudnia, powinnaś nosić naturalne, lśniące włosy! Zoom na 3 produkty stylizujące, dzięki którym będziesz wyglądać jak gwiazda.
 
Maska Express Therapy. Włosy pełne połysku, to zdrowe włosy! Maska Express Therapy Jean Louis David zapewni ci 10 korzyści za jednym razem. Maska ta jest łatwa w użyciu – powinnaś spryskać nią włosy przed wyjściem z domu. Odżywia ona, naprawia, włosy, rozczesuje je i chroni. Dzięki temu, są one pełne połysku. Maseczka jest lekka i ma kremową konsystencję. Nie musisz więc jej nakładać na określony czas i jej zmywać. Wystarczy, że spryskasz produktem ręce i nałożysz go na włosy. Na koniec, rozczesz włosy i możesz zabrać się za czesanie fryzury!
 
Termoaktywny produkt Absolutny Blask. Aby włosy były gładkie i lśniące, jest to najlepsze rozwiązanie po wyjściu spod prysznica. To idealna ochrona przeciwko urządzeniom do stylizacji fryzury. Dzięki niemu, włosy rozczesują się w mgnieniu oka i niesamowicie lśnią. Co więcej, są bardzo lekkie. Produkt nakłada się na wilgotne włosy. Nie powinnaś go spłukiwać, wówczas twoje włosy będą zdrowe.
 
Shine Spray. Cel: nałożenie lakieru na włosy. To obowiązkowy, końcowy etap po uczesaniu fryzury, dzięki któremu dodasz jej odrobinę oryginalności. Włosy, które potrzebują połysku, znalazły swojego najlepszego sprzymierzeńca. Spryskaj włosy w kilku miejscach, a będą lśnić. Używanie produktu zapewni im kilka korzyści. Sprawi on także, że będą one delikatnie pachnieć. W sylwestrową noc, twoje włosy będą lśnić i będą miały piękny zapach.
 
© Pixelformula / Pokaz Victoria Beckham prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ