Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

3 produkty Jean Louis David, które dogłębnie naprawią zniszczone włosy
3 produkty Jean Louis David, które dogłębnie naprawią zniszczone włosy
Pielęgnacja

3 produkty Jean Louis David, które dogłębnie naprawią zniszczone włosy

Dział
Twoje włosy są zniszczone, matowe lub zmęczone? Jean Louis David przedstawia trzy produkty pielęgnacyjne, które naprawią zniszczone włosy. Natychmiast powinnaś zacząć je stosować.
 
Szampon Pureté Ultime gamy Keratin Therapy. Oto miękki szampon, który nie zawiera siarczanu. Dogłębnie nawilża on i odżywia zniszczone włosy. Jest to doskonałe rozwiązanie, by je wzmocnić je. Produkt ten zawiera keratynę, która jest niezbędna dla twoich włosów (w 95% tworzy ona ich włókno). Szampon przygotowuje także włosy do stosowania produktów pielęgnujących oraz czesania. Nakładaj go 2-3 razy w tygodniu na mokre włosy, delikatnie je masuj, by powstała piana, a następnie stopniowo zmyj.
 
Maska Naprawa i Blask gamy Oil Therapy. Jest to najlepszy produkt, który zregeneruje twoje włosy. Składa się on z olejków pochodzenia zwierzęcego (argan, jojoba, palma daktylowa), które je naprawi, wzmozni i sprawi, że będą miękkie. Szampon ten nawilża włosy i ich nie obciąża. Używaj go po umyciu głowy i zmyciu szamponu, a następnie pozostaw je na 5 minut, zanim je wysuszysz. Zobaczysz, wówczas będą lśniące i odżywione.
 
Dwufazowy produkt Miękkość i Blask gamy Hydra Therapy. Jest to jedno z rozwiązań, by odzywić twoje zniszczone włosy (nawet najbardziej suche) i nadać im blasku. Jest on bardzo szybki w użyciu, ponieważ wystarczy nim spryskać włosy. Co więcej, nie wymaga on spłukiwania. Ma on podwójne działanie – z jednej strony sprawi, że włosy będą miękkie, co ułatwi rozczesywanie, a z drugiej, nawilży je na długo i ożywi.
 
© Fotolia
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ