Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

3 pomysły na upięcie włosów na pierwszą randkę
3 pomysły na upięcie włosów na pierwszą randkę
3 pomysły na upięcie włosów na pierwszą randkę
Fryzura

3 pomysły na upięcie włosów na pierwszą randkę

Dział
Pierwsza randka jest zawsze ważnym wydarzeniem, podczas którego chcemy zrobić dobre wrażenie. Wygląd i pielęgnacja urody nie mogą więc zostać zlekceważone. Wręcz przeciwnie, pomogą wam pokazać, kim jesteście, na dobre i na złe!
 
Kok w artystycznym nieładzie w stylu bohemy. Nie jesteś typem osoby, która upina włosy czterema wsuwkami. Wolisz, by panował w nich raczej uporządkowany artystyczny nieład. Podobnie jest w twoim życiu codziennym! To wcale nie stoi na przeszkodzie, byś nosiła fryzurę jednocześnie na luzie i z klasą. Natapiruj delikatnie włosy i zaczesz je do tyłu, by spiąć je w luźnego kucyka. Pozostałe włosy upnij w koka. Zapomnij o surowym koku i pozwól sobie na więcej fantazji. Nie upinaj go zbyt mocno, włosy wystające z kucyka podziel na dwie części, skręć każdą z nich na długościach i końcówkach i owiń wokół miejsca spięcia twojego kucyka.
 
Tapir w rockowym stylu. Jeśli masz ochotę pokazać mu buntowniczą stronę twojego „ja”, wybierz tapir w rockandrollowym stylu! Aby zrobić tę fryzurę, przygotuj grzebień i natapiruj nim mocno włosy znajdujące się na czubku głowy. Następnie rozczesz je delikatnie i zaczesz do tyłu. Przygładź włosy po boku i zepnij je razem w kucyka. Spryskaj włosy lakierem, by tapir się nie rozluźnił w ciągu dnia.
 
Ulizany kucyk w stylu „grzecznej uczennicy”. Pierwsza randka jest dla ciebie idealnym momentem, by mu pokazać, że nie należysz do tych, które zgodzą się na wszystko! Wyraź jasno swoją osobowość i wybierz ulizany kucyk, który jest co prawda surowy, ale także bardzo modny. Wyprostuj włosy przy pomocy prostownicy lub rozczesując je tak, by stały się bardziej giętkie. Następnie zrób przedziałek z boku (ten typ przedziałka jest modny w sezonie jesień-zima) i uliż włosy szczotką i żelem do włosów. Zaczesz włosy do tyłu i zwiąż je albo w niskiego, albo w wysokiego kucyka, wybór należy do ciebie!
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ