Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

3 pomysły na fryzurę, którą można nosić z czapką
3 pomysły na fryzurę, którą można nosić z czapką
Trendy i styl

3 pomysły na fryzurę, którą można nosić z czapką

Dział
Im bliżej końca roku, tym bardziej trzeba myśleć o dodatkach, dzięki którym nie będzie nam zimno. Zimą poza rękawiczkami, niezbędna jest również w czapka. Przedstawiamy 3 fryzury, które będą najlepiej pasować do czapki i sprawią, że będziesz wyglądać bardzo stylowo.
 
Rozpuszczone włosy. To najbardziej klasyczna propozycja. Nie ma prostszego sposobu niż rozpuszczenie włosów i wsunięcie na głowę czapki. Pobaw się wystającymi spod niej włosami i uczesz je tak, by robiły wrażenie. Dzięki miękkim falom uzyskasz wyrafinowania look a'la bohema, natomiast włosy idealnie proste to styl bardziej rockowy. Grzywka również może wystawać spod czapki pod warunkiem, że jest idealnie przycięta. Odwiedź salon fryzjerski, aby Twoja fryzura wyglądała perfekcyjnie.
 
Związane włosy. Jeśli nie chcesz mieć rozpuszczonych włosów, a chcesz założyć czapkę, nie masz innego wyjścia jak związać je nisko na głowie. W przeciwnym razie pojawi się pod czapką nieładny garb, który mógłby również powstać w przypadku wysoko upiętego koka. Wprawdzie nie masz innego wyboru, jak tylko fryzury uczesane nisko na głowie, ale nie oznacza to, że nie mogą być one trendy. Warkocz, kok, a nawet kucyk – możesz go uczesać z każdej strony. Wszystko zależy od Twojego kaprysu.
 
Włosy schowane pod czapką. Dla tych, którzy nie chcą poświęcać dużo czasu na przygotowywanie fryzury zimą, jest to najlepsze rozwiązanie. Wystarczy założyć czapkę i schować pod nią włosy. Aby uniknąć pod nią “garba”, fryzura musi być elastyczna. Upnij wygodnie włosy pod czapką, ale unikaj kucyków lub koków. Użyj kilku spinek, aby twoje włosy dobrze trzymały się pod czapką. Na koniec wysuń spod czapki swobodne kosmyki.
 
 
© Pixelformula / Pokaz Tommy Hilfiger prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ