Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

3 pomysły na fryzurę do kręconych włosów
3 pomysły na fryzurę do kręconych włosów
Fryzura

3 pomysły na fryzurę do kręconych włosów

Dział
Masz kręcone włosy i chcesz uwydatnić twój styl nową fryzurą? Natychmiast odkryj 3 modne fryzury, zainspirowane pokazem kolekcji wiosna-lato 2015, prezentowane podczas Tygodni Mody.
 
Hollywódzki side-hair. Fryzura ta zaprezentowana została na pokazie Jean Paul Gautier. Sublimuje ona średniej długości i długie włosy. Aby ją zrobić, zarysuj niski przedziałek i umiejść włosy na przeciwnym ramieniu. Niech naturalnie opadają wzdłuż twojego ciała. Lekko pokarbuj włosy z przodu głowy, by wyglądać retro i glamour.
 
Krótki bob. Zrób boba, który kończy się na wysokości szczęki. Podkreśla on sylwetkę oraz uwydatnia objętość twoich loków. Tak, jak na pokazie Vivienne Westwood, zarysuj przedziałek na boku, nie rób ani grzywki i niech żaden kosmyk nie opada na czoło, by twarz była odkryta. Fryzura ta jest łatwa i szybka do zrobienia. Doskonale pasuje ona do pracy. Dobierz ją do nowoczesnego stroju, by wyglądać bardziej kobieco niż zwykle.
 
Wysoki kucyk. Fryzura ta idealnie uwydatnia kolczyki i nadaje ci szykownego stylu. Aby ją zrobić, zbierz włosy na czubku głowy i zwiąż je za pomocą dyskretnej gumki. Włosy na długości powinny być naturalne, a u nasady ulizane. Nałóż na nie odrobinę żelu i spryskaj je lakierem. Tak, jak na pokazie Yuny Yang, możesz także umieścić twój wysoki kucyk na boku, by nadać mu asymetrycznego i eleganckiego charakteru.

© PixelFormula, Pokaz Jean Paul Gautier, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ