Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

3 pomysły fryzur dopasowanych do imprezowych kreacji
3 pomysły fryzur dopasowanych do imprezowych kreacji
3 pomysły fryzur dopasowanych do imprezowych kreacji
Fryzura

3 pomysły fryzur dopasowanych do imprezowych kreacji

Dział
W okresie świątecznym i przedsylwestrowym zdecydowałaś się zabłysnąć zarówno pod względem wyglądu, jak i urody. Porzuć więc na chwilę codzienną fryzurę i postaw na fryzury oryginalne, stylowe, dopasowane do Twojego wyglądu.
 
Włosy spięte i skręcone w szykownym stylu. W pokazie Valentino, fryzury są utrzymane w surowym, ale niezwykle szykownym tonie. Ta fryzura ze skręconych włosów, zakończona niskim kokiem budzi nasz podziw. Jest ona przeznaczona dla włosów półdługich i długich. Zacznij od idealnego wygładzenia włosów spryskawszy je wcześniej serum przeciw odstającym loczkom. Zrób przedziałek pośrodku głowy, a następnie wydziel dwa szerokie pasma włosów opadające po obu bokach Twojej twarzy. Skręć je i przełóż do tyłu. Resztę włosów zepnij w niskiego koka.
 
Korona z warkocza, by wyglądać jak Śnieżynka. Warkocz nada natychmiast Twojej stylizacji anielski wymiar. Korona z warkocza jest więc idealną fryzurą, dzięki której uzyskasz wygląd romantyczki i przypomina ona wieniec Bożonarodzeniowy. Co więcej, istnieją nawet gotowe warkocze, które ułatwią Ci wykonanie tej fryzury! Wymodeluj włosy tak, by stały się miękkie, zrób przedziałek pośrodku, a następnie utrwal wszystko lakierem. Opleć głowę naokoło za pomocą swojego gotowego warkocza, zaczynając od tyłu. Upnij go przy użyciu wsuwek na wysokości karku i schowaj miejsce upięcia pod rozpuszczonymi włosami.
 
Bob z kręconymi włosami dopasowany do ubioru w stylu retro. Lata 20., 40. Lub 50. są wciąż na topie. Tyczy się to zarówno mody, jak i urody. Jeżeli wymarzyłaś sobie wygląd w stylu retro, powinnaś zachować podobną konwencję w sferze uczesania. W tym sezonie na nowo staje się modny bob z kręconymi włosami. Możliwe są dwie metody. Nałóż na wilgotne włosy papiloty o małej średnicy i pozostaw je do wyschnięcia. Po ich zdjęciu, uczesz włosy palcami i zrób przedziałek na boku. Możesz też użyć lokówki o małej średnicy, owijając wokół niej wcześniej wysuszone włosy. W obu przypadkach, utrwal fryzurę lakierem.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ