Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

3 olśniewające fryzury na wieczór walentynkowy
3 olśniewające fryzury na wieczór walentynkowy
3 olśniewające fryzury na wieczór walentynkowy
Fryzura

3 olśniewające fryzury na wieczór walentynkowy

Dział
Podczas wieczoru walentynkowego masz ochotę się podobać. Chcesz olśnić swojego ukochanego niemal tak, jak na pierwszej randce. Nareszcie masz okazję, aby zaszaleć, zarówno w kwestii wyglądu, jak i urody. Aby ułatwić Ci Twoje zadanie, prezentujemy 3 propozycje olśniewających fryzur na tę okazję.
 
Fryzura „na jedno ramię” na długich włosach. Fryzurę te można często zauważyć na czerwonym dywanie. Nazywana jest także fryzurą z włosami na boku i jest niezwykle modnym i interesującym uczesaniem dla długich włosów. Nieważne, czy Twoje włosy są proste, czy kręcone, z pewnością oczarujesz wszystkich przerzucając je na jedno ramię. Twoja fryzura powinna być idealna. Użyj więc kosmetyków stylizacyjnych, które sprawią, że włosy staną się jeszcze bardziej lśniące.
 
Kręcony bob na włosach ściętych na boba. To eleganckie i utrzymane w stylu retro uczesanie nawiązuje do fryzur hollywoodzkich aktorek z lat 50. Fryzura ta z pewnością uwiedzie Twojego ukochanego, w szczególności, jeżeli podkreślisz ją dodatkowo pomalowanymi na czerwono ustami, w stylu femme fatale. Do skręcenia włosów w swoim bobie użyj lokówki o dużej średnicy, skupiając się głównie na włosach na długości oraz końcówkach.
 
Gładka fryzura typu „kula” na krótkich włosach. W ostatnich sezonach można było zaobserwować nagły powrót krótkich fryzur. Nie chodzi tu jednak o krótkie fryzury w stylu chłopczycy, a raczej ich współczesne, bardziej kobiece i sensualne wersje. Postaw więc na fryzurę typu „kula”, wykonaną na idealnie prostych włosach. Z przodu pozostaw cienkie pasemko, dzięki któremu czasami będzie mogła odsłonić swoje spojrzenie, a czasami celowo je zakryć. Niech zacznie się Twoja uwodzicielska gra…
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ