Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

3 obowiązkowe zabiegi dla włosów po wakacjach
3 obowiązkowe zabiegi dla włosów po wakacjach
Pielęgnacja

3 obowiązkowe zabiegi dla włosów po wakacjach

Dział
Aby Twoje włosy doskonale wyglądały po urlopie, powinny przejść przez kilka etapów. Dowiedz się, co powinnaś zrobić, aby Twoje włosy odzyskały zdrowy wygląd.
 
Podetnij końcówki.
Bez wątpienia, po powrocie z urlopu, powinnaś udać się do fryzjera, aby podciąć włosy i pozbyć się rozdwojonych końcówek. Dla bardziej odważnych, proponujemy radykalną zmianę fryzury. Nie ma nic bardziej przyjemnego, niż powrót do pracy w nowym wydaniu!
 
Odśwież kolor.
Po wakacjach włosy pozbawione blasku? O to klika pomysłów na piękne i zdrowo wyglądające włosy. Kolor bez amoniaku - polecany do włosów naturalnych. Dzięki tej usłudze odświeżysz kolor i dodasz im blasku. Jeśli chcesz uzyskać efekt " włosów muśniętych słońcem" wybierz usługę ArcticLight. Dla włosów, na których pojawiły się refleksy podczas wakacji, proponujemy wykonanie usługi Gloss, która jeszcze bardziej je podkreśli.
 
Zadbaj o regenerację włosów.
Odpowiednia pielęgnacja! Koniec lata, to czas na zabiegi regenerujące włosy. Szczególnie polecany - Keratin Therapy 4 etapowy Rytuał pielęgnacyjny do włosów puszących się, uwrażliwionych, wymagających odbudowy. Jeśli Twoje włosy były rozjaśniane i są bardzo zniszczone, wybierz Rytuał Termoodbudowy marki Kerastase. Jednak przed wyborem odpowiedniej kuracji, powinnaś skorzystać z porady fryzjera. Twój Fryzjer wie najlepiej, jaki zabieg powinnaś zafundować swoim włosom.
 
 
© DR  © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LAURA SUPERBI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ