Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

3 niezbędne produkty pielęgnacyjne dla kręconych włosów
3 niezbędne produkty pielęgnacyjne dla kręconych włosów
Pielęgnacja

3 niezbędne produkty pielęgnacyjne dla kręconych włosów

Dział
Marka Jean Louis David poleca wam produkty, dzięki którym będziesz mieć piękne, lokowane włosy. Odkryj 3 niezbędne artykuły, które powinnaś stosować, by mieć zdrowe i wysublimowane włosy.
 
Produkt bez spłukiwania Loki i Objętość. Składa się on z kwasu hialuronowego i nie zawiera parabenów. Dogłębnie nawilża on włosy i zapewnia im objętość. Jego atut? Nie jest tłusty, więc doskonale uwydatnia włosy, nie obciążając ich. Spryskaj nim suche lub zwilżone włosy, a otrzymasz piękne, elastyczne loki pełne połysku.
 
Pianka Design Mousse. Dzięki tej piance, unikniesz kołtunów i zapewnisz swoim lokom długotrwałość. Jej czynniki nawilżające sprawią, że włókna twoich włosów będą miękkie. Nałóż odrobinę produktu na zwilżone włosy, szczególnie na ich długości, a następnie wysusz je, pochylając głowę. Jeśli chcesz zwiększyć objętość, spryskaj je 3-4 razy, by otrzymać wymarzony rezultat.
 
Pianka Boost Volume. Kupić ją można wyłącznie w supermarketach. Jest ona idalnym rozwiązaniem zarówno dla cienkich, jak i kręconych włosów, jeśli chcesz nadać im objętości! Pianka ta podnosi włosy u nasady, nadając im naturalnej objętości na długi czas. Co więcej, bogata jest ona w witaminy, które wzmacniają i odżywiają włókna włosów. Używaj ich przed zrobieniem fryzury, by twoje loki były elastyczne, lekkie i zaokrąglone.
 
© PixelFormula, Pokaz Van Noten, wiosna-lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ