Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

3 niezbędne produkty, które powinnaś włożyć do twojej wakacyjnej kosmetyczki
3 niezbędne produkty, które powinnaś włożyć do twojej wakacyjnej kosmetyczki
Eksperci

3 niezbędne produkty, które powinnaś włożyć do twojej wakacyjnej kosmetyczki

Dział
Każdego lata pojawia się ten sam problem: w twojej kosmetyczce nie ma miejsca na produkty do włosów. W 2014 roku zdecydowałaś się na podróże z lekkim bagażem. Dobrze się składa. Eksperci z salonów Jean Louis David doradzą ci 3 niezbędne produkty, które powinnaś zabrać nad morze.
 
Absolutnie nie możesz zapomnieć o produkcie Sun Therapy. „To jedyny wielofunkcyjny produkt, który pozwoli ci na spokojny wypoczynek na ręczniku. Nie będziesz musiała martwić się o włosy, ponieważ będą one chronione i odżywione. To jedyny produkt, który nie obciąży ci bagażu!”.
 
W twojej łazience koniecznie powinnaś mieć szampon i maskę. „Przecież musisz dbać o świeżość włosów! Maska wzmacnia działanie szamponu, dzięki czemu włosy pięknie się błyszczą. Wybierz produkty odpowiednie do rodzaju twoich włosów”.
 
Nie lubisz masek? Mimo to potrzebujesz jakiejś odżywki. "Wybierz lekką odżywkę lub tę, której nie trzeba spłukiwać po myciu. Sama wybierz taką, która będzie odpowiednia do rodzaju oraz grubości twoich włosów. Twój fryzjer doradzi ci i wybierze najlepsze dla ciebie rozwiązanie”.
 
Nasza rada: Jakie są niezbędne akcesoria tego lata? Twój grzebień z szerokimi ząbkami! Nigdy nie idź na plażę z nieuczesanymi włosami, najpierw je rozczesz!
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ