Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

3 niezastąpione sposoby pielęgnacji blondu po powrocie z wakacji
3 niezastąpione sposoby pielęgnacji blondu po powrocie z wakacji
Pielęgnacja

3 niezastąpione sposoby pielęgnacji blondu po powrocie z wakacji

Dział
Blondynki mają to szczęście, że w przypadku ich włosów, efekt "słońca" jest odrazu widoczny. Ich kosmyki rozjaśniają się w sposób subtelny i naturalny. Niemniej jednak, powinny one wiedzieć, jak o nie zadbać po powrocie z wakacji. Odkryj 3 niezbędne sposoby pielęgnacji blondu.
 
Szampon nawilżający. Słońce na próżno uwydatnia blond pasemka, ponieważ jego działanie wysusza włosy. Dlatego też, po powrocie z wakacji, stosuj na przemian szampon, którego zwykle używasz z szamponem nawilżającym. Jego działanie doda twoim włosom energii i wigoru. Koniec z suchymi i niezdrowymi końcówkami!
 
Maska ochronna. Uwrażliwione przez słońce włosy potrzebują codziennej pielęgnacji, by przeciwdziałać czynnikom zewnętrznym. Jeśli twoje blond włosy są zniszczone, nałóż na nie produkt, który je odżywi! Maska w spray’u, taka jak Express Therapy, będzie idealnym rozwiązaniem. Po rozczesaniu włosów, nałóż produkt, który je odżywi i naprawi. Z dnia na dzień twój blond będzie stawał się równie olśniewający, jak po powrocie z wakacji.
 
Udaj się do fryzjera. Dotyczy to kobiet o różnych kolorach włosów, ale w szczególności blondynek. Bez względu na to, czy kolor jest naturalny czy nie, powinnaś porozmawiać z ekspertem. On doradzi ci, czy powinnaś podciąć końcówki lub ożywić kolor… Nie wahaj się i pójdź do fryzjera, by wyraził on opinię na temat stanu i koloru twoich włosów!
 
© Pixelformula / Pokaz Etro prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ