Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

3 fryzury na Boże Narodzenie 2014
3 fryzury na Boże Narodzenie 2014
Trendy i styl

3 fryzury na Boże Narodzenie 2014

Dział
Czekasz na Święta pełne radości i szaleństwa, ale jest to także okazja do tego, by się wystroić dbając o każdy szczegół: ładne buty, błyszczącą biżuterię, szykowną fryzurę! Kok typu kula, side hair, tapir w stylu lat 60 – oto 3 łatwe fryzury na ten ważny wieczór.
 
Kok typu kula. Ta piękna fryzura odsłoni twoją twarz, kark i uwydatni akcesoria. Idź na całość i załóż kolczyki XXL zdobione (sztucznymi) diamentami, złotymi elementami i szlachetnymi kamieniami. Aby zrobić kok typu kula, nałóż na włosy suchy szampon oraz odrobinę wosku. Pozostaw jeden kosmyk luźno, a resztę włosów uczesz w wysoki kucyk i zwiąż je. Natapiruj końcówki za pomocą cienkiego grzebienia, by nadać im objętości. Owiń kucyk wokół gumki, nie zaciskając go. Weź kosmyk, który pozostawiłaś na boku i owiń go wokół koka na wysokości wiązania. Aby fryzura się dobrze trzymała, wepnij w nią kilka wsuwek.
 
Side hair. Ta fryzura glamour jest łatwa do uczesania i noszona przez wszystkie gwiazdy. Na początek, nałóż na włosy piankę, która doda im objętości. Następnie, zarysuj przedziałek na boku i zaczesz wszystkie włosy na ramię. Przypnij włosy na karku za pomocą cienkiej spinki w pozycji pionowej. Możesz zrobić kilka loków lokówką. Jako że fryzura ta uwydatnia twoje ramiona, powinnaś założyć sukienkę, która je odkryje.
 
Tapir w stylu lat 60. W Wigilię, fryzura w stylu retro wszystkich oczaruje. Nie wahaj się dodać do niej dodatków, takich jak wiązana przepaska lub satynowa opaska. Dzięki tapirowi, twoje włosy uzyskają maksymalną objętość. Wybierz gruby kosmyk z przedniej części na czubku głowy. Zaczesz go do góry i za pomocą grzebienia czesz włosy ku dołowi dobrze naciskając na nasadę włosów. Zaczesz natapirowany kosmyk do tyłu za pomocą płaskiej szczotki. Możesz pozostawić włosy rozpuszczone lub zebrać je w niski kucyk.
 
© Pixelformula / Pokaz Carolina Herrera prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ