Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

3 modne kapelusze na wiosnę
3 modne kapelusze na wiosnę
Trendy i styl

3 modne kapelusze na wiosnę

Dział
W tym sezonie, podkreśl swój styl kapeluszem. Ten doskonały dodatek będzie chronił cię przed słońcem. W tym sezonie, jest on bardziej modny niż zwykle! Odkryj 3 modele, prezentowane na pokazie kolekcji wiosna-lato 2015 Agnès B podczas paryskiego Tygodnia Mody.
 
Beret. Ten dodatek w klasycznym francuskim stylu nada ci chłopięcego stylu retro. Aby wyglądać modnie, zainspiruj się pokazem i wybierz model z daszkiem. Noś go na co dzień na rozpuszczonych włosach, by uwydatnić twoją kobiecość, lub uczesz niski kucyk, by odkryć twarz.
 
Słomiany kapelusz. Dodatek ten nigdy nie wychodzi z mody. Fashionistki są nim oczarowane, gdy pojawiają się pierwsze promienie słońca. Jest on synonimem wakacji, nadaje ci luźnego, ale także nowoczesnego stylu. Wybierz kobiecy model, który będzie dyskretny i wyrafinowany. Dzięki temu, będziesz mogła go nosić w ciągu dnia, bez względu na okazję.
 
Bob. Moda na kapelusz z lat 90 powraca! Unowocześniony on został przez wielkich projektantów – uszyty jest on ze szlachetnych materiałów i ma bardzo kobiece kształty. Tak, jak na pokazie, wybierz żywe kolory, które doskonale pasować będą na wiosnę. Pomyśl także o modelach zawiązywanych na boku lub w kwiaty, by wyglądać świeżo i elegancko.
 
© PixelFormula, Pokaz Tsumori Chisato, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2010 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ