Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

3 modne fryzury na boba na zimę 2015
3 modne fryzury na boba na zimę 2015
Trendy i styl

3 modne fryzury na boba na zimę 2015

Dział

Od zawsze fryzura ta była wielkim klasykiem, prezentowanym zarówno na pokazach mody, jak i czerwonym dywanie. Wiele kobiet obcięło swoje długie włosy na krótko i wygląda w nich korzystniej. Spływający bob, efekt kula lub długa fryzura na boba jest doskonałym rozwiązaniem, jeśli chcesz zachować zarówno odrobinę stylu, jak i kobiecości. Zoom na trend tego sezonu.

 

Spływający bob. W zależności od tego, czy masz proste włosy czy też efekt wavy, fryzura ta może być elegancka, nowoczesna albo w miejskim stylu. Od dawna nikt jej nie robił, a teraz moda na nią powróciła, szczególnie po tym, gdy gwiazda Jennifer Aniston zaczęła ją nosić. Brak formy oraz objętość (koniec z oklapniętymi włosami), a także sposób, w jaki ożywia ona grzeczny wygląd sprawiają, że każda kobieta chce ją nosić. Dobra wiadomość jest taka, że fryzura ta pasuje do wszystkich rodzajów włosów oraz twarzy. Koniecznie musisz ją zrobić!

 

Fryzura typu kula. W tym przypadku, włosy są wyprostowane i zaokrąglone w kierunku wewnętrznym. Dzięki temu, że po bokach fryzura zyskuje objętość, zaokrągla owalny, kwadratowy i trójkątny kształt twarzy. Aby zaakcentować jej szykowny styl, zrób sobie prostą grzywkę, jak Anna Wintour lub po prostu podkreśl wzrok pozostawiając kosmyk luźno opadający na czoło. Fryzura ta jest bardzo elastyczna – możesz zaczesać włosy za uszami lub pozostawić je luzem, by opadały na twoje kości policzkowe.

 

Długa fryzura na boba. Kobiety, które nie są na tyle odważne, by obciąć włosy, mogą wybrać wersję, w której opadają one na wysokości obojczyka. Dlaczego warto ją zrobić? Ponieważ zawsze możesz związać włosy. W zależności od tego, na jaką fryzurę masz ochotę, możesz pozostawić włosy luźno, zrobić loki lub je wyprostować, pocieniować kosmyki z przodu lub zrobić grzywkę.

 
© Getty Images © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ