Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

3 grzywki na lato
3 grzywki na lato
Fryzura

3 grzywki na lato

Dział
Co najlepiej podkreśli Twoje spojrzenie? Oczywiście – grzywka. Jest ponadczasowa, a moda na nią wraca w każdym sezonie. Zmienia się jedynie jej kształt, dostosowany do aktualnych trendów. Latem tego roku na topie będą trzy rodzaje grzywek. Wybierz taką, która najlepiej do Ciebie pasuje.
 
1. GRZYWKA OPADAJĄCA NA OCZY, która ostatnio często pojawia się pokazach, nie ma sobie równych! To hit nadchodzącego, letniego sezonu. Dlatego bez wahania zrezygnuj z dyskretnej grzywki z czasów młodzieńczych i postaw na taką, która niezależnie od rodzaju fryzury stanie się jej centralnym, atrakcyjnym elementem. Najlepiej pasuje osobom z długimi włosami – sprawiając, że nie zasłaniają one twarzy. Grzywka opadająca na oczy doskonale współgra również z prostymi włosami, gdyż w przypadku kręconych – poranne ułożenie takiej fryzury będzie trwało znacznie dłużej.
 
2. DŁUGA GRZYWKA najlepiej pasuje do fryzury na boba, ponieważ nie jest zbyt gruba. Łatwo dostosuje się do różnego rodzaju włosów oraz nadaje im pożądany kształt. W tym przypadku niezbędna będzie codzienna troska o odpowiednie ich ułożenie. W przeciwieństwie do grzywki opadającej na oczy, ta nie wystaje poza brwi, co ułatwia jej modelowanie.
 
 3. GRZYWKA Z KOSMYKÓW jest często wybierana przez kobiety. Jej zaletą jest to, że łatwo dostosowuje się do każdego rodzaju włosów i fryzur. Jest dosyć gruba, dzięki czemu ładnie układa się na środku czoła. Doskonała na każdą okazję. Znakomicie pasuje do wysokiego kucyka oraz rozpuszczonych włosów. Z taką grzywką nie musisz martwić się o efekt swojej stylizacji, jest ona bowiem bardzo elastyczna i lekko poddaje się wszelkim przekształceniom. Możesz także spiąć ją dyskretnie spinką, by włosy trzymały się w miejscu.
 
 
© Pixelformula / Pokaz Ralph Lauren Collection prêt-à-porter, printemps-été 2014 © Jean Louis David
 
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ