Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

3 grzywki dla twoich włosów
3 grzywki dla twoich włosów
Fryzura

3 grzywki dla twoich włosów

Dział
Grzywka, prezentowana na pokazach w sezonie Jesień-Zima 2014-2015, pojawia się w nowych wydaniach eskponując twoją twarz. Grzywka zaczesana na bok, z efektem wet lub awangardowa nadaje charakteru twoim długim włosom, delikatności krótkim, a podniesionym fryzurom formy. Odkryj ten fryzurowy trend, który możesz wyrazić na wiele sposobów. Którą wybrać grzywkę: luźną, poważną czy futurystyczną?
 
Grzywka w luźnym stylu. Jest ona praktyczna i łatwo się ją czesze. Opada ona na wysokość brwi i zaczesana jest na bok. Pasuje do każdego kształtu twarzy, do prostych i cienkich włosów. Jej atuty? Grzywka sprawia, że rysy twarzy są delikatniejsze, twarz odmłodzona, a co więcej, ukrywa ona wysokie czoło. Można ją podpiąć za pomocą spinki zdobionej biżuterią lub po prostu pozostawić luźno.
 
Grzywka z efektem wet. Moda na efekt wet obecna jest od kilku sezonów, a teraz można go robić również na krótkich włosach. Ułóż włosy za pomocą produktu do modelowania fryzury, a następnie spryskaj je produktem Shine Spray Jean Louis David, by nadać im połysku. Aby otrzymać efekt ulizanych kosmyków, zarysuj przedziałek pośrodku głowy i zaczesz wszystkie włosy na przeciwną stronę. Tak, jak w przypadku grzywki w luźnym stylu, możesz dodać do niej kilka akcesoriów, a będziesz wyglądać jak mała, grzeczna dziewczynka.
 
Grzywka typu bandana. Ten typ grzywki należy do futurystycznych fryzur. Kosmyki z przodu głowy otaczają twarz, jak bandana. W tym przypadku, grzywka jest pełna połysku i wygląda jak dzieło sztuki, a co więcej, nadaje ekscentrycznego charakteru klasycznemu kokowi. Nieśmiałe kobiety powinny unikać tej fryzury!
 
© Pixelformula / Pokaz Vera Wang, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ