Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

3 fryzury z bandaną
3 fryzury z bandaną
Trendy i styl

3 fryzury z bandaną

Dział
Gdy nadchodzi lato, warto jest nauczyć się robić fryzury z akcesoriami. Dodają ci one nie tylko oryginalności, ale mogą też chronić skórę głowy przed słońcem. Bandana, która na topie była w latach 90, teraz powraca z impetem i towarzyszy modnym fryzurom. Oto trzy fryzury, z którymi powinnaś ją nosić.
 
Bandana na gumce. Bandana, prezentowana na pokazie House of Holland (powyżej), może również służyć jako gumka do włosów. Możesz związać nim palmę na głowie - fryzurę lat 90, ale również warkocz lub niski kucyk. Wybierz fryzurę i zwiąż ją za pomocą gumki do włosów, a następnie nałóż na nią bandanę. Efekt jest doskonały!
 
Bandana–opaska. Fryzura ta na pewno zadowoli fanów festiwali! W sierpniu odbywają się wszystkie muzyczne wydarzenia. To czas na to, by wybrać luźny styl bohemy. Dlatego też, po zarysowaniu przedziałka po środku głowy, idealnie wyprostuj wszystkie włosy. Twój hipisowski styl musi być bez zarzutów! Po wyprostowaniu ich, nałóż bandanę-opaskę i zwiąż ją z tyłu głowy.
 
Bandana-chustka. Gdy byłaś dzieckiem, twoi rodzice robili ci taką fryzurę na popołudniowy wypoczynek na plaży. Dziś, bandana-chustka ponownie staje się dodatkiem, który musisz mieć. Rozpuść włosy i stwórz efekt wavy za pomocą produktu Beach Spray, a następnie nałóż na głowę bandanę złożoną w trójkąt. Zawiąż ją pod włosami. To idealny sposób, by mieć modną fryzurę oraz dodatek, który ochroni cię przed słońcem.
 
© Pixelformula / Pokaz House of Holland prêt-à-porter, Jesień-Zima 2010-2011 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ