Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzury retro
Fryzury retro
Fryzury retro
Propozycje fryzur

3 fryzury w stylu retro inspirowane latami 90-tymi !

Dział

W 2016 roku świat mody wzoruje się głównie na latach 90-tych. Jest to dziesięciolecie znane z fryzur zarówno bardzo kobiecych, jak i odważnych.
Poznaj 3 stylizacje z wybiegów zainspirowane tym okresem.

Mini kok

Mini kok to oryginalne rozwiązanie różniące się od koków klasycznych [Kok tancerki]. Ten rodzaj uczesania pozbawi twój styl surowości charakterystycznej dla pozostałych rodzajów koka. Największa zaleta? Różnorodność w upinaniu włosów w zależności od gustu: zrób kilka małych koków, ułóż je tylko na czubku głowy lub zmieniaj ich gęstość. Żeby wykonać fryzurę, zacznij od związania dowolnej ilości włosów w kucyk, który będzie bazą dla koka. Następnie skręć włosy i owiń je wokół miejsca upięcia kucyka. Na koniec umocuj całość za pomocą wsuwek.

Fryzury lat 90'
Fryzury lat 90'

Wysoko upięty koński ogon

Ten rok należy niewątpliwie do kucyka [Jak wykonać koński ogon prosto z wybiegu Balmain?]. Widzimy go na czerwonym dywanie, na wybiegach Fashion Weeks i na ulicy. Nadaje on naszej głowie elegancji i pięknie odsłania twarz. Żeby go wykonać, zaopatrz się w płaską szczotkę, wygładź nią włosy i zbierz je na górze głowy. Po związaniu pozwól opaść włosom luźno. Na sam koniec, nałóż małą ilość żelu na włosy u nasady, żeby je wygładzić.

Koński ogon
Koński ogon

Włosy półdługie i wycieniowane

Ta fryzura zrobiła furorę w latach 90-tych i powraca z dużą siłą w 2016 roku. To Słynna „Rachel Cut" z serialu Przyjaciele zaraziła swoją fryzurą całe pokolenie kobiet. Cięcie to pięknie okala twarz dzięki doskonałemu wycieniowaniu. Włosy wydają się gęstsze i nabierają objętości. Długość włosów powinna się zatrzymać na wysokości ramion, podobnie jak w długim cięciu na bazie kwadratu [Nieśmiertelne długie cięcie na bazie kwadratu]. Co więcej, ta nowoczesna fryzura jest ultra prosta do wykonania na co dzień: dostosowuje się ona do każdego stylu, nawet w 2016 roku.

Włosy wycieniowane
Włosy wycieniowane
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ