Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

3 fryzury w styl retro na Boże Narodzenie
3 fryzury w styl retro na Boże Narodzenie
Fryzura

3 fryzury w styl retro na Boże Narodzenie

Dział
W końcu nadeszły wakacje Bożego Narodzenia! Będziecie mogły odpocząć, obdarować waszych bliskich prezentami i… porozpieszczać się. W tym roku, na Boże Narodzenie, postanowiłyście zrobić sobie fryzurę w stylu retro po to, by odejść od klasycznych fryzur, które wybieracie od lat na 25 grudnia. Zoom na trendy w stylu retro końca tego roku.
 
Brushing w stylu retro. Brushing w stylu retro, idealny symbol stylu glamour i kobiecości lat 50., jest elastyczny i miesza proste kosmyki z dobrze zaokrąglonymi lokami. Powyższa fryzura, która swą sławę zawdzięcza Marylin Monroe, jest łatwa do czesania i godna największych gwiazd kina. Brushing ten robi się za pomocą grubej i okrągłej szczotki, na podsuszonych włosach. Jak tylko fryzura zostanie zrobiona, natapiruj włosy z przodu głowy. Utrwal fryzurę, spryskując ją odrobiną lakieru.
 
Falowany side hair. Ta łatwa do uczesania fryzura pozwala połączyć nowoczesność ze stylem glamour. To dwie najważniejsze cechy udanej bożonarodzeniowej fryzury! Aby ją uczesać, wystarczy, że po umyciu włosów zrobisz przedziałek na boku. Następnie, pofaluj włosy od połowy ich długości, nie naruszając końcówek oraz włosów u nasady głowy. Użyj lokówki oraz termoochronnego spray’u. Po zrobieniu fal, zaczesz włosy po przeciwnej stronie do przedziałka, spryskaj lakierem i gotowe!
 
"Napompowany" kok. Te, które lubią tańczyć w rytmach lat 60. będą szczęśliwe mogąc zrobić sobie takie fryzury ich idolek! Gruby kok pozwala odsłonić twoją twarz. Nałóż odrobinę pianki na wilgotne włosy, aby nadać im formy. Wysusz włosy pochylając głowę w dół i natapiruj je kosmyk po kosmyku, aby nadać im objętości XXL. Użyj grzebienia i regularnie nakładaj lakier, aby fryzura dobrze się trzymała. Zbierz wszystkie włosy, by zrobić koka na poziomie karku. Za pomocą kokówek przypnij wystające kosmyki.
 
© Pixelformula / Pokaz Rochas prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ