Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

3 fryzury uwydatniające mój tie & dye
3 fryzury uwydatniające mój tie & dye
Fryzura

3 fryzury uwydatniające mój tie & dye

Dział
Miesiące mijają, a tie & dye wciąż jest na czasie. Każdy nowy sezon zwiastuje koniec tej koloryzacji, a mimo to nadal znajduje ona swoje miejsce na wybiegach. Abyś była pewna, że zachowasz zawsze perfekcyjne tie & dye, pomyśl o fryzurze, która pozwoli ci uwydatnić różne odcienie twoich włosów. Zoom na 3 fryzury, który sprawią, że będziesz największą fanką tie & dye w tym sezonie!
 
Długie proste włosy. Tak jak w przypadku Erin Wasson, aby uzyskać maksymalny efekt, tie & dye należy nosić na prostych i błyszczących włosach. To właśnie proste włosy najbardziej uwydatnią twój tie & dye. Efekt ten, prezentujący ciemniejsze włosy u ich nasady oraz jaśniejsze końcówki, wygląda perfekcyjnie i jest pożądany! Po umyciu włosów, zrób przedziałek na środku. Następnie wysusz je i nałóż na nie termoaktywny produkt pielęgnacyjny, niezbędny do ochrony twoich włosów przed gorącem podczas prostowania. Wyprostuj włosy kosmyk po kosmyku, a będziesz miała perfekcyjną fryzurę!
 
Warkocz po boku. Zapomnij o kucyku. Pomyśl raczej o warkoczu na boku, który ma więcej klasy. Ponadto, taka fryzura pozwoli ci uwydatnić każdy z odcieni twojego tie & dye. Dzięki temu, twoje włosy przybiorą formę dodatku modowego! Zaczesz przedziałek z dowolnej strony i zrób warkocza. Następnie zapleć włosy tak, by warkocz opadał z boku twojej twarzy. Aby uzyskać efekt bohemy, pozostaw kilka kosmyków włosów. Na koniec, spryskaj fryzurę odrobiną lakieru, by trzymała się jak najdłużej.
 
Wavy na krótkich włosach. Bob jest w modzie, tak samo jak wavy – modelowy efekt dla twoich włosów. Nie ma nic lepszego niż połączenie tych dwóch efektów, w celu uwydatnienia odcieni twojego tie & dye. Na krótkich włosach tie & dye jest bardziej widoczny, natomiast na pofalowanych włosach efekt jest bardziej naturalny i niezauważalny. Połączenie obu efektów zapewnia ci idealną fryzurę! Aby zrobić efekt wavy, wybierz się do salonu lub sama pofaluj włosy za pomocą lokówki. Lokuj raczej grubsze kosmyki i nałóż produkt utrwalający.
 
© Abaca © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ