Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

3 fryzury na poranki w pośpiechu
3 fryzury na poranki w pośpiechu
Fryzura

3 fryzury na poranki w pośpiechu

Dział
Wakacje się skończyły. Budzik już nastawiony, a twoje czółenka wyjęte z szafy… Niemniej jednak, zdarza się często, że mimo twojej znakomitej organizacji, nie możesz znaleźć fryzury, która by ci się podobała. Dobra wiadomość! Oto 3 fryzury dla ciebie. Uratują cię one w zabiegane poranki.
 
Luźny kucyk. Naśladuj wygląd modelek z pokazu Stelli McCartney. Do stroju w stylu working girl, postanowiły uczesać luźną fryzurę w stylu glamour. Aby ją zrobić zarysuj przedziałek pośrodku głowy i zwiąż włosy na wysokości karku. Nie ściskaj ich za mocno, ponieważ powinny one wystawać z wiązania. Doda ci to stylu bohemy. Zrób tak, by kosmyki wavy okalały twoją twarz. Jesteś gotowa do pracy!
 
Wysoki kok. To bez wątpienia szybka, a zarazem szykowna fryzura! Dzięki niej, twoja twarz będzie odsłonięta, a ty będziesz wyglądać jak królowa. Nada ci ona stylu perfekcyjnej working girl! Można ją zrobić nawet w przypadku krótkich włosów. Zbierz włosy na czubku głowy i zwiąż je w zaciśnięty kucyk. Następnie, owiń je wokół wiązania, tworząc kok. Zaopatrz się we wsuwki, które utrzymają go w miejscu.
 
Warkocz z boku. Wychodzisz spod prysznica i masz zaledwie kilka minut, by się uczesać? Nie zastanawiaj się za długo nad fryzurę, zrób warkocza z boku. Jest on łatwy do uczesania, a co więcej, gdy go rozpuścisz, na twoich włosach pojawią się loki w stylu glamour. Aby uczesać tę fryzurę, zarysuj przedziałek na boku i zapleć warkocz po przeciwnej stronie. Warkocz w rybie ości, klasyczny warkocz lub afrykański warkocz – sama dokonaj wyboru. Pamiętaj, aby na koniec spryskać włosy lakierem, by fryzura trzymała się przez cały dzień.
 
© Pixelformula / Pokaz Stella McCartney prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ