Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

3 fryzury na walentynkowy wieczór
3 fryzury na walentynkowy wieczór
Fryzura

3 fryzury na walentynkowy wieczór

Dział
Co roku ta sama historia. Wszystkie magazyny mówią o Walentynkach. Niemniej jednak, nie interesuje to wszystkich. Dlatego też, profesjonaliści Jean Louis David doradzą ci, jaką fryzurę powinnaś zrobić na wieczór 14 lutego w zależności od twojego samopoczucia!
 
Romantyczna fryzura. Owszem, wiele z was pewnie spędzi ten wyjątkowy wieczór ze swoim ukochanym. Dlatego też masz pewnie ochotę na to, by się przygotować. To normalne! Idealnym rozwiązaniem jest wybór romantycznej fryzury. Tak jak modelki na pokazie Valentino (zdjęcie powyżej), zarysuj przedziałek na środku głowy. Następnie, zrób warkocza, który przechodzi przez środek głowy. Musi on łączyć dwa końce twojej opaski i przyjąć formę rulonu z tyłu głowy. Zaopatrz się w spinki oraz lakier, by twoja fryzura trzymała się na miejscu.
 
Fryzura buntowniczki. Jeśli dla ciebie Walentynki są tylko komercyjnym świętem, nie ma więc mowy o zrobieniu jakiegoś specjalnego wyczynu. Niemniej jednak, fakt, że nie obchodzisz Walentynek nie oznacza, że powinnaś poświęcić swój styl. Jako że jesteś typem buntowniczki, wybrałaś zarazem fryzurę o dużej objętości oraz wavy. Po umyciu włosów zarysuj przedziałek pośrodku głowy i wysusz je pochylając ją w dół. Podnieś głowę i zrób efekt wavy za pomocą lokówki. Spryskaj fryzurę lakierem, aby twoje piękne loki trzymały się przez cały wieczór.
 
Poważna fryzura. Przeżyłaś już takie walentynkowe wieczory, podczas których nieszczęśliwie zakochani mężczyźni proponowali ci spotkanie. Aby ten scenariusz się nie powtórzył, zdecydowałaś się wybrać dosyć poważną fryzurę. W ten sposób ograniczysz szanse na to, że ktoś do ciebie podejdzie porozmawiać! Idealnym rozwiązaniem jest wysoko umieszczony, prosty kucyk. Zabaw się trendami, dodając twojej fryzurze efekt wet look. Wystarczy, że nałożysz na czubek głowy odrobinę żelu. Wybierz gumkę, która dobrze wiąże włosy, by utrzymać fryzurę na swoim miejscu.
 
Nasza rada: Niezależnie od fryzury, którą wybierzesz, musi ona trzymać się przez cały wieczór. Nie ma lepszego produktu niż lakier, który w Walentynki zapewni ci trwałość twojej wymarzonej fryzury.
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ