Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

3 fryzury na finał Mistrzostw Świata w piłce nożnej
3 fryzury na finał Mistrzostw Świata w piłce nożnej
Fryzura

3 fryzury na finał Mistrzostw Świata w piłce nożnej

Dział
Należysz do kobiet, które są fankami piłki nożnej oraz Mistrzostw Świata 2014? Z niecierpliwością czekasz na finał i masz zamiar oglądać go z przyjaciółmi? Włóż na siebie koszulkę reprezentacji i odkryj fryzury, które pozwolą ci uczestniczyć w tym wydarzeniu w pełnym stylu.
 
Niski kucyk. Weź przykład z pokazu Jasona Wu (powyżej) i odsłoń twarz tak, żeby żaden kosmyk ci nie przeszkadzał w momencie, gdy będziesz kibicować drużynom w finale. Jeśli masz długie włosy, jest to idealna fryzura! Zarysuj przedziałek pośrodku głowy i zaczesz wszystkie włosy na wysokości karku. Zwiąż je tak, by żaden kosmyk nie wystawał. Powinnaś być tak uczesana, byś nie musiała poprawiać swojej fryzury wieczorem, tylko oglądać mecz!
 
Półkucyk. Plusem takiej fryzury jest to, że pasuje ona do włosów o każdej długości i odsłania ci twarz. Jest on bardzo kobiecy, elegancki i nie wymaga szczególnej pracy. Po umyciu włosów, zaczesz ich górne partie do tyłu. Zaopatrz się w spinki, by móc przypiąć włosy, by te pozostały w miejsciu przez 90 minut! Boisz się, że niektóre kosmyki będą wystawać? Spryskaj fryzurę żelem, który doda twoim włosom połysku i utrzyma je w miejscu.
 
Ulizany warkocz. Warkocz to letnia fryzura, która pasować ci będzie za każdym razem, gdy będą wyższe temperatury. Można go łatwo uczesać, o ile twoje włosy osiągnęły minimalną długość do ramion. Warkocz w ulizanej wersji powinien zaczynać się u nasady i obejmować wszystkie włosy. Podziel włosy na trzy części i zapleć je u nasady. Skrzyżuj zewnętrzny kosmyk ze środkowym i postępuj podobnie z trzecim kosmykiem. Powtarzaj tę czynność aż do końcówek. Jesteś gotowa, by oglądać mecz!
 
© Getty Images © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ