Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

3 fryzury do uprawiania sportów
3 fryzury do uprawiania sportów
Fryzura

3 fryzury do uprawiania sportów

Dział
Niektóre z Was chciałyby wyglądać idealnie niezależnie od okoliczności, nawet podczas seansu jogi lub aerobiku! Jeżeli chcesz zaprezentować adekwatną i modną fryzurę, zapoznaj się z naszymi 3 pomysłami fryzur do uprawiania sportów.
 
Opaska. Jeżeli nie chcesz przejmować się potem spływającym Ci po czole, zastosuj opaskę. Nie chodzi tutaj o ozdobną przepaskę lub też przepaskę z węzłem, które nadają niezwykle kobiecy wygląd, ale o szeroką opaskę w stylu lat sześćdziesiątych. Pozwoli ona zaczesać Twoje włosy do tyłu. Dzięki temu, włosy nie będą wpadać Ci do oczu i będziesz mogła różnicować fryzurę zależnie od nastroju. Opaska XXL może być noszona zarówno na włosach rozpuszczonych (najlepiej, lekko zmierzwionych), jak i spiętych (w koka lub kucyka).
 
Efekt mokrych włosów. Jeżeli należysz do osób, które za szybko oblewają się potem, a Twój podkoszulek szybko staje się mokry, podobnie jak i Twoje włosy, zaradź tej przypadłości i postaw na efekt wet look! Ta fryzura, polegająca na wymodelowaniu pozornie mokrych włosów, może przybierać różne formy. Na włosach krótkich, fryzura powinna być przygładzona i zaczesana do tyłu. Włosy półdługie i długie mogą być spięte w kucyka lub półkucyka, przy czym efekt mokrych włosów będzie zastosowany szczególnie na włosach przy głowie.
 
Rozmierzwiony kok. Jest to fryzura łatwa w wykonaniu, a przy tym idealna do uprawiania sportów. Dzięki niej, włosy w niczym nie będą Ci przeszkadzać. Rozczesz swoje włosy, a następnie zaczesz je do tyłu, dokładnie je przygładzając. Nie wahaj się, by użyć serum przeciwko ostającym włoskom, które nada Twoim włosom doskonały wygląd. Następnie, zwiąż je w wysokiego kucyka, a potem wykonaj z niego koka utrzymanego w artystycznym nieładzie. Okręć niedbale włosy na długości wokół miejsca spięcia, a fryzurę upnij za pomocą wsuwek.
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ