Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

3 fryzury do pracy w biurze
3 fryzury do pracy w biurze
Fryzura

3 fryzury do pracy w biurze

Dział
Znalezienie fryzury, którą mogłabyś nosić do pracy, może okazać się prawdziwym problemem. Rozpuszczone włosy? Związane włosy? W jaki sposób? Odkryj 3 eleganckie i łatwe do uczesania fryzury, które będziesz mogła nosić w biurze!
 
Kok. Nie zaprzątaj sobie głowy szukaniem nowoczesnej fryzury. Zrób tę, która prezentowana jest na pokazie Celine (powyżej) – czasem kok jest najlepszym rozwiązaniem! Długa wersja boba wystarczy, by uczesać koka, a co więcej, będzie on trzymać się przez cały dzień bez poprawiania go. Aby zrobić tę fryzurę, zaczesz wszystkie włosy do tyłu i zwiąż je. Sama zdecyduj, na jakiej wysokości chcesz uczesać koka. Po zrobieniu kucyka, użyj drugiej gumki, by związać go w kok. Spryskaj fryzurę lakierem, by trzymała się przez cały dzień.
 
Półkucyk. Fryzura ta pasuje do włosów o każdej długości. Jest nowoczesna i pozwala odsłonić twarz. Twoje włosy nie będą ci przeszkadzać w ciągu dnia! Po umyciu włosów, zrób półkucyk jeszcze tego samego dnia. W tym przypadku, jedynie kosmyki na czubku głowy muszą być zaczesane do tyłu. Przypnij włosy otaczające twarz za pomocą jednej lub kilku wsuwek. Nałóż na nie żel, by przytrzymać tę część i nadać im modnego efektu wet look.
 
Niski kucyk. Bez wątpienia jest to najłatwiejsza do uczesania fryzura! Co więcej, czasem wygląda ona kiczowato, o ile nosi ją wiele kobiet. Dodaj jej oryginalności wybierając unikatowe wiązanie. By zrobić niski kucyk, masz do wyboru dwa sposoby: zarysuj przedziałek lub zaczesz włosy do tyłu. Po dokonaniu wyboru, wystarczy zebrać wszystkie włosy na wysokości karku i je związać!
 
© Getty © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ