Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

3 fryzury do kolczyków oversize
3 fryzury do kolczyków oversize
Fryzura

3 fryzury do kolczyków oversize

Dział
Chcesz nosić kolczyki XXL? Dobierz do nich prostą fryzurę. Jest to najważniejsza reguła, by nie popełnić żadnego błędu w kwestii estetyki. Zoom na 3 proste i szybkie do uczesania fryzury! 
 
Niski kucyk z przedziałkiem pośrodku głowy. Fryzura ta zaprezentowana została na pokazie kolekcji jesień-zima 2014-2015 Balmain podczas Tygodnia Mody w Paryżu. Doskonale uwydatnia ona kolczyki. Pasuje także wszystkim kobietom, które chcą podkreślić swoją sylwetkę, dekolt lub dopracowany makijaż. Aby zrobić tę fryzurę, zarysuj wyraźny przedziałek pośrodku głowy na czystych i rozczesanych włosach. Zbierz włosy na wysokości karku i zwiąż je za pomocą gumki. Na koniec, spryskaj fryzurę lakierem.
 
Fryzura na chłopczycę. Fryzura ta również została zaprezentowana na pokazie Balmain. W tym przypadku, włosy są bardzo krótkie, a jeden kosmyk zaczesany jest na bok. Okrągłe lub wiszące kolczyki XXL... dodatki te dodadzą ci kobiecości, której brakuje temu stylowi. Nasza rada: wybierz model z pozłacanego lub posrebrzanego metalu, by wyglądać zmysłowo i oryginalnie.
 
Rozpuszczone włosy zaczesane do tyłu. Nie ma lepszego sposobu, by biżuteria XXL przyciągnęła uwagę. Aby zrobić tę fryzurę, rozczesz włosy i zaczesz je do tyłu. Następnie, nałóż na nie odrobinę żelu, by otrzymać wrażenie ruchu i spryskaj fryzurę lakierem. Ten elegancki styl glamour będzie doskonałym pomysłem na ważną okazję.
 
© PixelFormula, Pokaz Balmain, prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ