Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

3 fryzury dla zabieganych kobiet
3 fryzury dla zabieganych kobiet
3 fryzury dla zabieganych kobiet
Fryzura

3 fryzury dla zabieganych kobiet

Dział
Ranek to prawdziwy wyścig z czasem. Więc nawet jeśli chciałabyś zmieniać swoją fryzurę z dnia na dzień, w obliczu braku czasu, Twoje dobre intencje zdadzą się na nic. Aby Twoja fryzura była trendy, a przy tym szybka w wykonaniu, odkryj nasze trzy pomysły fryzur dla zabieganych kobiet!
 
Rozpuszczone rozmierzwione włosy. Na pokazach w sezonie jesień-zima 2012-2013, królują rozmierzwione stylizacje fryzur. Albo są to fryzury niemalże rozczochrane w stylu neo-grunge, albo po prostu sprawiające wrażenie artystycznego nieładu w stylizacji neoromantycznej. Aby wykonać tę fryzurę, susz włosy suszarką, przeczesując je palcami. Następnie, ułóż włosy według własnego życzenia i pozostaw je rozpuszczone. Jeżeli chcesz uzyskać bardziej gładkie włosy, czesz włosy szczotką podczas suszenia.
 
Niski kucyk. Kucyk po raz kolejny stał się dominującą fryzurą na wybiegach. Aby wpasować się w trendy tego sezonu jesienno-zimowego, powinien być on upięty nisko przy szyi i wykonany na idealnie prostych włosach. Prostowanie włosów w pośpiechu nie jest jednak najlepszym rozwiązaniem. Zapomnij więc na chwilę o idealnie prostych włosach i postaw raczej na kucyka z lekko rozmierzwionymi włosami. Susz włosy przeczesując je palcami, a następnie zepnij je w niskiego kucyka. Postaraj się, by kucyk był usytuowany dokładnie pośrodku szyi i wykorzystaj cienki kosmyk włosów, pod którym ukryjesz gumkę. Na koniec, nie bój się wyciągnąć kilku pasm włosów z przodu głowy tak, by opadały wokół Twojej twarzy.
 
Skręcony półkucyk. Łatwa i szybka w wykonaniu fryzura w skręconego półkucyka noszona jest na rozpuszczonych, raczej falowanych włosach. Utrzymana jest w stylizacji lat siedemdziesiątych. Czesanie zacznij od wydzielenia dwóch kosmyków włosów opadających przy twarzy, następnie skręć je aż do końcówek i przełóż do tylu. Upnij wszystko za pomocą spinki lub małej gumki do włosów.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ