Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

3 fryzury dla średniej długości włosów o dużej objętości
3 fryzury dla średniej długości włosów o dużej objętości
Fryzura

3 fryzury dla średniej długości włosów o dużej objętości

Dział
Wiele kobiet pragnie nosić fryzurę o dużej objętości. Niemniej jednak, często trudno jest uzyskać taki rezultat. Dobra wiadomość! Nawet te z was, które skarżą się na oklapnięte włosy, mogą nadać im objętości wybierając nowe, modne fryzury tego sezonu!
 
Objętość w stylu lat 50. Nie ma lepszego rozwiązania, niż zainspirować się fryzurami z lat 50. Marylin Monroe, Grace Kelly – każda z nich prezentuje włosy o idealnej objętości. Aby je naśladować i zrobić fryzurę z pokazu Dsquared2 (poniżej), musisz natapirować włosy u nasady i zrobić anielskie loki! Natapiruj włosy i nałóż na nie dosyć dużo lakieru. Następnie zrób loki, by otrzymać romantyczny i modny efekt. Oto fryzura, która trzymać się będzie przez cały dzień!
 
Półkucyk. Jesli chcesz uzyskać fryzurę o dużej objętości, powinnaś wybrać półkucyka! Średniej długości włosy mogą idealnie przystosować się do tej fryzury. Wystarczy, że umieścisz kilka spinek z tyłu głowy! Najpierw jednak natapiruj włosy u nasady, by nadać im maksymalnej objętości. Następnie, wybierz środkową część włosów i zaczesz je do tyłu. Umocuj je za pomocą spinek i spryskaj fryzurę lakierem.
 
Włosy zaczesane do tyłu. W tym przypadku, fryzura jest bardzo łatwa do zrealizowania. Co więcej, dodaje ona włosom ruchu, nawet tym, które są ustrukturyzowane. Na początek natapiruj włosy u nasady nadając im ruchu i zaczesz je do tyłu. Twoja fryzura powinna wyglądać jak grzywa lwa. Opuść głowę w dół i zaczesz włosy do dołu. Efekt hollywódzkiej gwiazdy jest gwarantowany. Nigdy wcześniej twoje włosy nie miały takiej objętości!
 
© Pixelformula / Pokaz Dsquared2 prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ