Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

3 wiązane fryzury bez użycia dodatków do włosów
3 wiązane fryzury bez użycia dodatków do włosów
Fryzura

3 wiązane fryzury bez użycia dodatków do włosów

Dział
W sezonie jesień-zima 2014-2015, moda jest tak bardzo wyrafinowana, że zapomina się o akcesoriach do wiązania włosów. Odkryj trzy oryginalne i długotrwałe fryzury, które uczeszesz w tym sezonie nie używając dodatków do włosów.
 
Kłos. Na pokazie Léonarda (powyżej), modelki prezentują warkocz w rybie ości na boku. Po zarysowaniu przedziałka z boku, zapleć warkocz po jego przeciwnej stronie. Zmierzwiony warkocz w stylu bohemy idealnie reprezentuje fryzury sezonu. Zaleta? Zachowuje on idealny kształt, nawet bez użycia wiązania. Sekret? Natapiruj końcówki włosów, by nie wystawały one z fryzury!
 
Zmierzwiony kok. Jest on bardziej skomplikowany, ale także możesz go zrobić! Aby fryzura była doskonała, musisz mieć gęste i dosyć grube włosy. Uczesz wybrany przez ciebie kok i gdy będziesz nawijać włosy jeden na drugi, pozostaw jeden kosmyk na boku. To właśnie jego owiniesz wokół koka. Musisz jednak zaopatrzeć się w spinki, dzięki którym utrwalisz wiązanie stworzone z włosów.
 
Wysoki kucyk. Fryzura ta zrobiona jest w podobny sposób, jak zmierzwiony kok. Na początek, zaczesz włosy do tyłu. Zbierz je z tyłu głowy. Zamiast wiązać je gumką do włosów, owiń jeden kosmyk wokół kucyka i dobrze go zaciśnij. Jeśli potrzebujesz spinek, nie zawahaj się ich użyć, ale dobrze je ukryj, tak by były niewidoczne. Bądź profesjonalistką i zapewnij twojej fryzurze efekt, jakbyś nie użyła żadnych dodatków do jej uczesania. 
 
© Pixelformula / Pokaz Léonard prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ