Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

3 dodatki do fryzury panny młodej
3 dodatki do fryzury panny młodej
3 dodatki do fryzury panny młodej
Trendy i styl

3 dodatki do fryzury panny młodej

Dział
Najczęściej, przyszłe panny młode wybierają eleganckie i trwałe fryzury, które pięknie wyglądają przez cały dzień. Najlepiej jeśli ozdobione są one kilkoma oryginalnymi dodatkami. Niemniej jednak, niełatwo jest dokonać wyboru. Oto akcesoria, które możesz wybrać w dniu ślubu!
 
Perły i kok. Trend ten prezentowany był na pokazie Chanel (poniżej). Modelki noszą koka wet look, ozdobionego błyszczącymi perełkami. W tym przypadku, nie nałożono perełek na czubek głowy, ale w połowie długości włosów oraz na koku. Dzięki temu uzyskano kobiecy i wyrafinowany efekt. Szykowny wet look można stworzyć w prosty sposób za pomocą produktów do modelowania i utrwalania fryzury. Wystarczy, że znajdziesz perełki w błyszczących, pastelowych tonach. Nieważna jest ich wielkość. Na pewno sprawią one, że twoja fryzura będzie miała unikatowy charakter.
 
Opaska oraz włosy w stylu wavy. Jest to idealna fryzura dla panny młodej o długich włosach i lubiącej styl bohemy. Możesz ją zrobić pod warunkiem, że twoje włosy sięgają przynajmniej do ramion i są dosyć elastyczne. W kwiaty czy też bez wzorów – wybór opaski należy do ciebie. Powinna ona być dobrana do sukienki oraz stylu, w jakim organizowany jest twój ślub. Po zrobieniu loków i nałożeniu produktu do modelowania i utrwalania fryzury, nałóż opaskę na poziomie czoła lub na czubku głowy. Dzięki temu nadasz twojemu strojowi niesamowicie romantyczny efekt w stylu bohemy.
 
Opaska oraz wysoki kok. Wysoki kok, jedna z ulubionych fryzur panny młodej, jest zarówno elegancka, jak i łatwa do uczesania. Aby go urozmaicić, idealnym rozwiązaniem jest założenie opaski. Powinna być ona dosyć cienka i usytuowana po środku głowy. Nada ona fryzurze wyrazu i ją unowocześni. Dopasuj opaskę do stylu twojej sukienki, ale pamiętaj, by nie wyglądać zbyt ekscentrycznie. Nałóż ją po zrobieniu koka i uważaj na to, by nie zepsuć fryzury.
 
© Pixelformula / Pokaz Chanel prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2012 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ