Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

3 czynno ści, dzi ęki którym twoje w łosy  będą piękne podczas wakacji
3 czynności, dzięki którym twoje włosy będą piękne podczas wakacji
3 czynności, dzięki którym twoje włosy będą piękne podczas wakacji
Fryzura

3 czynności, dzięki którym twoje włosy będą piękne podczas wakacji

Dział
Plaża, słońce czy basen... Podczas wakacji, twoje włosy wystawione są na ciężką próbę. Zoom na 3 czynności, które, poza stosowaniem odżywek sprawią, że twoje włosy będą piękne.
 
Regularnie spłukuj włosy. Powinnaś wykonywać tę czynność po każdej kąpieli. Nie susz włosów, gdy zawierają chlor lub sól. Niszczą one keratynę, która buduje włókna włosów. Po wyjściu z wody, spłucz je czystą wodą. Co więcej, twoje włosy szybciej się plączą z powodu wiatru. Powinnaś więc je automatycznie rozczesywać.
 
Używaj produktu przeciwko słońcu. Podobnie, jak w przypadku skóry, twoje włosy muszą być chronione przeciw promieniom UV, które wysuszają łodygę włosa, niszczą keratynę i mogą sprawić, że włosy zmienią kolor. Przed i po każdym wyjściu na słońce, nałóż na nie produkt ochronny, np. wielofunkcyjny produkt z gamy Sun Therapy. Dzięki niemu, włosy będą pod ochroną i będą tryskać zdrowiem. Używaj go tak często, jak będą tego potrzebować.
 
Zaopatrz się w akcesoria. Czapki z daszkiem, szale czy kapelusze... Podczas wakacji, nakrycie głowy będzie twoim największym sprzymierzeńcem! Będzie ono chronić twoje włosy przed negatywnymi skutkami promieni UV. Przed wyjściem na słońce, zaopatrz się w najmodniejsze w tym sezonie nakrycia głowy, dzięki którym będziesz wyglądać stylowo, a twoje włosy będą pod stałą ochroną.
 
© Fotolia / WavebreakmediaMicro
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ