Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

3 akcesoria must-have na zimę 2015
3 akcesoria must-have na zimę 2015
Trendy i styl

3 akcesoria must-have na zimę 2015

Dział
Czapka, szalik, kaptur... niektóre akcesoria są niezbędne do tego, by było ci ciepło zimą. Odkryj obowiązkowe dodatki tego sezonu, by się chronić przed zimnem i wyglądać stylowo!
 
Turban. To doskonała alternatywa dla klasycznej czapki, by wyglądać jeszcze modniej! Zimą 2015, wszystkie fashionistki są zgodne co do tego, że dodatek ten nada ci szykownego stylu retro. Co więcej, pasuje on do wszystkich fryzur, rodzajów i długości włosów. Jest także odpowiedni do każdego stylu – bohemy, casualowego i oryginalnego. Nasza rada: odważ się założyć kolorowy turban, by rozweselić twój wygląd i uwydatnić karnację.
 
Czapka-kaptur. W tym sezonie, parki i puchowe kurtki są bardziej modne niż zwykle. Co w nich jest wyjątkowego? Ich kaptur, który pozwala ci doskonale schronić się przed deszczem, śniegiem lub wiatrem. Jego główną zaletą jest to, że chroni włosy i nie sprawia, że się one przetłuszczają. W 2015 roku, koniecznie powinnaś zaopatrzyć się w kaptur, owinięty prawdziwym lub sztucznym futrem, dzięki któremu będzie ci ciepło i będziesz wyglądać perfekcyjnie!
 
Szal XXL. Długi, opadający na płaszcz szal zaprezentowany został na pokazie kolekcji jesień-zima 2014-2015 Christiana Diora podczas Fashion Weeku w Paryżu. Założony jest on w taki sposób, że opada wzdłuż ciała i tworzy prawdziwe ubranie. Jeśli chcesz skopiować ten styl, wybierz szal w ciemnych barwach lub kolorach flashy – niebieskim, różowym, zielonym lub żółtym... W tym sezonie, wszystko jest dozwolone!
 
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ